ZAWIATY

Weekend za miastem Restauracje za miastem

Czarna Dąbrówka, Zawiat 1

Cudownie spędzone wakacje z rodziną:) (1) Jesteśmy rodzicami dwójki brzdąców: 5-cio letniej Julki i 7-letniego Antosia,... Bogusia i Tadeusz Miejsce przyjazne rodzinom (1) Piękne miejsce w urokliwej okolicy. Wspaniała i pomocna obsługa oraz smaczna... Anna Zawiaty (1) Wspaniały ośrodek do wypoczynku, odprężenia się od codzienności. Byliśmy z... Eva
Cudowne miejsce dla dzieci (1) Jesteśmy w Zawiatach każdego roku nieprzerwanie od 2013. Pierwszy wyjazd z... Marcin W Grzybobranie (1) Przepiękny ośrodek , bardzo dobre jedzonko, jezioro pełne ryb , lasy pełne... Agnieszka Super weekend (1) Świetne miejsce, aby oderwać sie od zgiełku miasta. Zeszłe wakacje spędzone z... Joasia Wakacje w czerwcu (2) W zeszłym roku w czerwcu, wybrałam się z mężem i dziećmi do Zawiat. Ośrodek... Magda77 Wielkanoc w Zawiatach (3) Skorzystaliśmy z oferty Wielkanocnej. I muszę przyznać, że było świetnie. W... Ana Wielkanoc -polecam! (2) Zupełnie nie zgadzam się z poniższą opinią o jedzeniu. Jadąc na Wielkanoc... Alicja Super miejsce (2) Byłam z mężem i dziećmi na majówkę, ośrodek pięknie położony o dobrym... maja Bardzo słabe jedzenie (2) Wielkanoc z "Biedronki" tak powinna się nazywać impreza świąteczna w tym... Astra Weekend w Zawiatach (1) Polecam serdecznie! Właśnie wróciliśmy z mężem i Stasiem (3latka) z weekendu... Zyta Polecam wypad na domki do Zawiat (1) Wybraliśmy się ze znajomymi na kilka dni do Zawiat na domki. Było super!!! :)... Kamila Adrrr - opinia (1) Fajny, stosunkowo duży ośrodek. W cieplejszych miesiącach dużym plusem jest... Adrrr Wialkanoc 2013 (1) Tegoroczna Wielkanoc na długo pozostanie w mojej pamięci nie tylko z powodu... Artur Polecam wczasy zdrowotne w Zawiatach (1) Miałam problem z nadciśnieniem i otyłością. Podczas tygodniowego pobytu... Róża