Super warsztat! (1) Super warsztat! Bardzo miła obsługa, bardzo dobry kontakt oraz wyjście... maxgdansk Partsclub (1) P- profesjonalizm, auto po zderzeniu czołowym, wygląda i sprawuję się bardzo... passat Rover (1) Po wymianie termostatu który teraz już dziala dobrze pojawiła sie inna... Kris
Honda crv (1) Polecam ten serwis !!! Usługa blacharsko lakiernicza wykonana na najwyższym... Mariusz Pierwsza wizyta (1) Serwis ten znalazłem w internecie na Trójmiasto.pl. Dzwoniłem do wielu... Adrian Pozytywne zaskoczenie! (2) Do serwisu Pana Macieja trafiłem przypadkowo już ponad rok temu. Na początku... Marian wczorajszy odbiór passata b6 (2) gdy zanegowałem ubytki lakieru i prześwitujące miejscami czerwony podkład na... adam Pierwszy ale z pewnością nie ostatni... (1) Znalazlem chlopakow z partsclubu w necie sugerujac sie opiniami. BYlem... Rob Dobrzy fachowcy (1) Od ponad roku serwisuje swoja lagune III u chlopakow z Parts club i jestem... Paweł Laguna III GT POLECAM!!! BARDZO! (1) Do partsclub trafiłam z przypadku - wybrałam ich w Internecie. Jak bardzo... SzcześliwaPosiadaczkaC2 Jakość usług , terminowość i obsługa na 1 (1) Panowie z tego warsztatu 2 razy w przeciągu niecałego roku wymieniali mi... Damian Dobry serwis (1) Trudno znaleźć na rynku dobry serwis tym bardziej cieszy, że jest taki w... JacekWx Punto (1) Mogę wymieniać tylko same pozytywy. Szybko, sprawnie i rzetelnie. Znalazłam... Agata opinia,Renault Kangoo (1) Jeżdżąc 7-letnim Renault Kangoo 1,5 DCI ,od 5 lat przeżywam horror, gdy wraz... Bożena mile zaskoczony (1) Polecam szybką i solidną naprawa. Ceny rewelacyjne, na pewno wrócę. Tlumik i... kamil Szokująco dobry serwis (1) Fachowo przeprowadzony serwis układu hamulcowego w moim civicu. Znaleźli przy... M.Z.R. Ford Focus II kombi 1.6 16V (1) Od początku lipca do dzisiaj 26.08.13 byłem u nichy 3 razy i zawsze... Damian Pierwsza wizyta pozytywna- Scorpio MKIII (1) Wymiana całego wydechu bezproblemowa, pracownicy wiedzą co robią:) może i... tom Klima (1) Tydzień czekałem na wolny termin ale warto było.Naprawdę jeden z nielicznych... Marcin SZYBKA NAPRAWA FABII (1) Witam jak dla mnie serwis godny POLECENIA !! profesjonalna obsługa i bardzo... kuba