Polecam! (1) Oceniam na mocne 6. Przyjechałem bez nadziejii na sukcess, wczesniej byłem... Kamil Solidni Fachowcy (1) Jestem zadowolony, konkretnie rzeczowo i bez zbędnych problemów a z... Marian S. Wkońcu godny polecenia i zaufania serwis (1) Po długich i nie udanych walkach innych warsztatów i serwisów z moim autem... Robert
Serwisuje auto od samego zakupu (1) Mimo widocznej zmieniającej się ekipy w warsztacie cały czas poziom usług... Patryk Seat leon (1) Zakresem naprawy byly rozrzad,olej, filtry oraz hamulce. Cena przystepna,... Marta Nie polecam nikomu! Szukają naiwnych! Seat Ibiza 6L (1) Samochód w gorszym stanie po wizycie. Udałem się z podejrzeniem uszkodzenia... Dawid Nie polecam (1) Diagnostyka awarii trwała 2 dni, naprawa kolejne dodatkowe 2 dni, zostały... Magda Golf 7 (1) Naprawa zawieszenia wykonana poprawnie i w rozsądnej cenie polecam Tomek partactwo i porażka na najniższym poziomie (1) beznadzieja totalna - samochód na lakierni stał 2 tygodnie, a wygląda jakby... ja Omijać szerokim łukiem (3) Umówiłem się prawdopodobnie z jednym ze współwłaścicieli (P.Przemek) na... Bronek Kolejny raz wykonany serwis klimatyzacji [Renault Megane II] (1) Polecam z czystym sumieniem. Fachowo i rzeczowo. Marcin Bardzo dziekuję!!!!!! (1) Pojechałam do warsztatu,aby sprawdzić intensywny,metaliczny dźwięk w tylnej... Izabela Czyszczenie układu dolotowego "WODOROWANIE" (1) Wszystkim gorąco polecam,jak tylko się dowiedziałem o możliwości skorzystania... ireneusz USUNIETY NAGAR PO PRZEZ WODÓR (1) Zdecydowałem się na usuniecie nagaru wodorem w tej firmie i szczerze jestem... Jerzy Tak to widzę (1) Warsztat jak warsztat, myślałem ze są dobrzy, ale są jak każdy inny. Cos... Kuba F11 (1) Jestem zadowolony z naprawy i podejścia do klienta , wszystko tu wygląda i... Daniel Miłe zaskoczenie (1) Polecam po wizycie na stacji diagnostycznej wstawiłam moja x3 na naprawę... Marta Fajny serwis (2) Wymieniałam dziś hamulce i olej w oddziale na kowalach zapłaciłam 750zl gdzie... Marta Clio II (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem nowego oddziału! Pełen profesjonalizm pod... Gosia Stały klient (1) Jestem pod wrażeniem nowego obiektu oraz jakości obsługi , jestem stałym... Andrzej