Robert - opinia (1) 3 lata bez problemu polecam! Robert Zuza - opinia (1) Fachowcy na najwyższym poziomie, polecam!, naprawa układu wtryskowego... Zuza Ewelina - opinia (1) Serwis godny polecania ! Od samego początku mila i profesjonalna obsługa oraz... Ewelina
Kia Sorento - opinia (1) Moja opinia o tym warsztacie jest bardzo dobra,serwisuje auto od dłuższego... Kia Sorento Michał - opinia (1) Zdecydowanie na plus fachowe podejście do napraw, info co może pójść nie tak... Michał Piotr - opinia (1) Kolejne auto naprawione jak należy. Jeżeli komuś zależy na tym aby sprawnie i... Piotr Michał - opinia (1) Korzystałem wcześniej z usług innych serwisów/warsztatów na terenie Gdańska,... Michał Tomek - opinia (2) polecam przeczytać! Przydarzyła mi się absurdalna sytuacja - po wcześniejszym... Tomek Wszystko tak jak powinno być (1) Dwukrotnie zostawiałem tu samochód (Skoda Fabia 1.4 MPI), Raz - wymiana oleju... Filip - opinia (1) W wielu warsztatach nie wiedzieli co dzieje sie z moim samochodem, w końcu... Ford Kuga licznik (1) Polecam z czystym sumieniem! Miałam problem z licznikiem, samochód miałam 4... Anna Zadowolona klientka (1) Jak zawsze wszytko na czas i pod pełną kontrolą. Pozdrawiam Agnieszka Polecam ten serwis (1) Robiono w mojej Hondzie roczną obsługę techniczną i jestem bardzo zadowolony... Henryk Polecam - pełen profesjonalizm i super przyjemna obsługa (1) Kolejna wizyta w warsztacie i kolejny raz szybko, sprawnie i profesjonalnie.... Kasia Koła (1) Wymieniałem opony w kilku samochodach i polecam. Marek Bardzo polecam! (1) Polecam warsztat Partsclub! Najlepsza ekipa! W dniu naszego ślub (chwile... Dorota Naprawa radia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług warsztatu i pozdrawiam przystojnego Pana... Fiat Dobry mechanik (1) Zdecydowanie polecam , kilkukrotnie podstawiałem tam moje auta, rzetelne... Rafał w tym biznesie 1 wpadka to za dużo (1) przez 2 lata jakoś nigdy specjalnie nie zawiedli, niestety Passat po... Marek Audi A3 2017r (1) Solidni fachowcy , fajna atmosfera , naprawa stuków w zawieszeniu wykonana... Piotr