Nie polecam!!! (1) Po prostu żenada . Właściciel warsztatu jest niemiły i szuka łatwych... Karol Solidny serwis (2) Polecam . Wymiana rozrządu i koła dwumasowego bez problemów w korzystnej... Arek Radzę uważać (6) W połowie lipca oddałem auto na naprawę klimatyzacji. Ta usługa OK. Tuż po... P
Odradzam - jak ktoś nie chce stracić czasu i pieniędzy (1) Warsztat "lakierował" mi cały samochód za co zapłaciłem 6500 PLN... Nigdy... przemek Stały klient POLECAM (1) Polecam ten serwis . Od 4 lat cała rodzina naprawia tam nasze auta , zawsze... Kamil Zapłaciłem za robociznę i części, które nie zostały wymienione! (1) Zapłaciłem za wymianę części, okazało się że nie zostały one wymienione. Przy... marcin111 "Szerszeń" uratowany :) (1) Przyjechałem moją felicją która miała problem ze ściąganiem na prawą stronę,... Jarosław Łakomski Tragedia (6) Naprawa auta mająca trwać tydzień trwała 3 i nie wszystko zrobione. Wstawili... A Prawdziwi fachowcy (1) Co prawda moje auto stało u nich prawie dwa tygodnie ale rozkminili problem w... kamil Zbawiciele (1) po nieudanych naprawach w 4 innych warsztatach odebrałem Mojego accorda w... tomek Golf 6 (1) Naprawa blacharsko lakiernicza na najwyzszym poziomie , panowie znaja sie na... Tomek godny polecenia (1) Polecam Panów z Partsclubu , korzystałam kilkukrotnie z tego serwisu od... Edyta audi a4 2011 Polecam (1) polecam ten serwis korzystałem kilkukrotnie za każdym razem naprawa... Tomek warsztat TRAGEDIA (2) nie na czas,bardzo uprzejme sciemnianie,usluga tragedia,trzy rzeczy do... WSCIEKLY NIE POLECAM !!! (5) Witam Byłem w gdańskiej filii na naprawie zawieszenia przed wizytą na stacji... Grzegorz ant - opinia (1) Naprawa wykonana bardzo szybko, panowie potrafią dobrze doradzić i... ant Volvo S40 (1) W moim aucie wymieniono układ hamulcowy, wszystko poszło sprawnie. Mechanicy... Krzysztof TOYOTA RAV4 (1) Pana Maćka poleciła mi koleżanka. Dla mnie jako kobiety samochód to wielka... Monika bezgotówkowa naprawa szkody (1) Z warsztatu p. Macieja korzystałam wielokrotnie przy drobnych naprawach i... BB Szybko i sprawnie (1) Panowie w jeden dzień zdiagnozowali i naprawili usterki, dodatkowo... Gosia