Mirek - ocena (1) Długi czas oczekiwania. Bardzo drogo. Słabo Mirek Renia - ocena (1) Pierogi pyszne, wybór ogromny... córka która jest niejadkiem zjadła całą... Renia Bartek - opinia (1) Po 2 godzinach czekania na zamówienie powiedziano nam, że nie zostanie ono... Bartek
Marta - opinia (1) Gdybym była jedzeniem byłabym "pierogiem" nie jednego pieroga... Marta Magda - opinia (1) Pyszne pierogi, bogate menu i miła obsługa Magda Krzysztof - opinia (1) Najlepsze progi w mieście. Byłem już wielokrotnie i zawsze pieje z zachwytu,... Krzysztof Andrzej - opinia (1) No cóż. 1 godz. I 40 minut czekania przed wejściem a potem jeszcze 15 minut... Andrzej Dorota - opinia (1) Pierogi pyszne, jednak ogromny minus za czas oczekiwania. 1,5 godziny. W tym... Dorota janusz - opinia (1) Hej Chcielismy zamowic i zabrac pierogi na wynos dla rodzicow ktorzy z domu... janusz Foodie - opinia (1) Wszystko zawsze dobrze i pysznie ale pierogi szefów kuchni zupełnie... Foodie Adam z Kolonii - opinia (1) Wszystko co podają jest po prostu przepyszne ! Nawet zupa krem ziemniaczana.... Adam z Kolonii Wiola - opinia (1) Po tak wielu pozytywnych opiniach na temat pierogarni postanowiłam i ja tam... Wiola Rafał - opinia (1) Świeże pierogi, pyszna zupka. Bogate menu, każdy znajdzie coś dla siebie.... Rafał Anja - opinia (1) Mandu to najlepsza pierogarnia w Gdańsku , wszystkie pierogi smaczne... Anja Jacek - opinia (1) Polecam, b.często kosztuję tu pierogi i nigdy się nie zawiodłem. Jacek Ola M. - opinia (1) Mandu jest najlepsza pierogarnia w jakiej kiedykolwiek byłam. Karta jest tak... Ola M. Asia - opinia (1) Pierogi w Mandu są po prostu wyborne. Czekam bardzo aż otworzą lokal w mojej... Asia Jola - opinia (1) Najlepsze pierogi w Trójmieście! A już na pewno najlepsze ciasto na pierogi!... Jola Smakosz - opinia (1) Nic specjalnego za to ceny wygórowane. Na obsługę lub wolny stolik czeka się... Smakosz sztefla - opinia (1) Bardzo miła obsługa i potrafiąca dobrze doradzić.Pierogi bardzo dobre... sztefla