Marta - opinia (1) Najlepsze pierogi w Trójmieście . Miła i uprzejma obsługa . Nie da się... Marta konsti - opinia (1) Jestem stałym bywalcem, wraz z rodziną potrafimy pojechać do Gdańska tylko po... konsti Tina - opinia (1) Kiedyś najlepsza pierogarnia w mieście. Teraz się zepsuli. Porcja gotowanych... Tina
Karolina - opinia (1) Fantastyczna ekipa, jedzenie Karolina Gość - opinia (1) Niech pomyślą nad rezerwacja telefoniczną.Bo to jest słabe.Wszędzie można... Gość Natalia (1) Bardzo fajna pierogarnia. Cudowna obsługa, bardzo dobre pierożki, duży wybór.... Natalia Ofiara popularności (2) Na 8 sztuk chinkali, cztery były dziurawe. Bardzo słabo jak na tą gruzińską... TomStar Bardzo smaczne jedzenie (2) Pierogi nie przeciętnie bardzo dobre polecam! Uwaga dość duży ruch . Piotr Ocena (1) Wzięliśmy dzisiaj na wynos bo słyszeliśmy ochy achy....od znajomych. Nie ma... Ogonek Polecam, ale brak opcji napiwków przy pomocy karty. (1) Ocena na 6+, ale brak możliwości pozostawienia napiwków przy pomocy karty- to... Piotr Gorąco polecam! (1) Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia pierogi to jest to odpowiednie miejsce... aneta Pierogi z malinami i białą czekoladą - Królestwo za pomysł (1) Miejsce jak dla pierogarni na Oliwie wytypowane dość ciekawie. W okolicy... Karol Nieprawda! (1) Dobre. Troche czekalismy...ale oczekiwanie...bylo ekscytujące! Jak wygrana w... Ja, on i ona! Fantastycznie (1) Jak dla mnie to BOMBA! Pierogi miesiąca z bobem cudowne, aromatyczne,... Marta mniam mniam (1) byłyśmy wczoraj z koleżanką w pierogarni, byłam pewna że to dobry wybór,... JJJJ Zawiedziony (3) Pierwsze wrażenie pozytywne, miła i szybka obsługa, na tyle smakowite... Andrzej Smacznie! (1) Muszę przyznac że smacznie! Ale mam jedno "ale" - Chinkali - za małe i po co... sHe84 Ostatnia wizyta (1) Więcej już nie będziemy gośćmi w tej pierogarni, choć byliśmy nie raz. Ja... AML Komsikomsa (1) Pierogi bardzo smaczne niestety zmienili przepis na Chinkali i dodają... 40 Dobre pielmieni (2) Byłem dwukrotnie z drugą połówką. Oba razy udane, w środku jest przyjemnie,... kot