cóż za rozczarowanie (1) Dzięki pozytywnym opiniom pojawiłam się tam w niedzielne popołudnie (około... Gonia pysznie !!! (1) polecam, pierogi pyszne a te drożdżowe to mistrzostwo !!! na pewno będziemy... aga Jestem rozczarowana (1) Restauracje Mandu odwiedzilam z rodzina, poniewaz slyszalam wiele dobrych... avis
fatalna jakosc obslugi (1) Byłam dzisiaj w lokalu i jestem zazenowana jakością obsługi. Siedzielismy... Milena marg - opinia (1) obsługa bardzo miła i pomocna, jedzenie pyszne i świeże (niestety chwilkę... marg Pysznie!W końcu pierogarnia z prawdziwego zdarzenia w Gdańsku! (1) Po dzisiejszej wizycie w Pierogarni Mandu byliśmy mile zaskoczeni.Pysze... M. Straszne rozczarowanie. (1) Z polecenia znajomych postanowiłam spróbować tych pierogów. Zdecydowałam się... Anna wizyta w pierogarni Mandu dn. 23.04.2014r. (1) Wizyta w pierogarni okazała się wielkim fiaskiem. Czas oczekiwania na dwie... Ula Pysznie ale mało (1) Wybraliśmy się na kolację, zamówiliśmy po porcji pierogów i.... domówiliśmy... Anna L.