dziwne, myślałam, że stawiają na jakość (1) Byłam w tym tygodniu na Elżbietańskiej i bardzo się rozczarowałam. Zupa... Wera przereklamowane (1) Jw. Nie wiem skąd taka popularność tego lokalu i kolejki do wolnego stolika.... Ewka Polecam - polecam - polecam (1) To było moje drugie podejście do pierogów z Mandu. Pierwszy raz miałam okazję... andzia
Godne polecenia (1) Pierogi naprawdę rewelacyjne. Zamówiliśmy pierogi z pieca z farszem... Damian wszystko pięknie, ale nie wybierajcie farszu wege z kaszy gryczanej (1) Wystrój klimatyczny i nowoczesny, obsługa uśmiechnięta i miła, menu ciekawe,... Em Pysznie i przyjemnie (1) Oczywiście lokal został polecony. Uwielbiam pierogi, jestem ich wielką fanką.... Nina Super , jak najbardziej polecam !!!!! (1) Pyszne, smaczne pierogi z mięsem, bolognese też dobre ale troszeczke suchawe. Ola zawiedziona (1) Zamówione pierogi z pieca z 3 gatunkami sera oraz kurczakiem rozczarowaly... Ania Pawel - opinia (1) Na koszulce pani kelnerka ma napisane keep calm ... Fajnie lecz na pytanie o... Pawel zdecydowanie polecam to miejsce (1) sympatyczne miejsce, miła obsługa, a najlepsze są pierogi - mniam mniam ! nie... Majuchna uwielbiam! (1) Najlepsze pierożki w mieście! Obledne pielemieni i kurczak z serami! Oh tak!... onaona Pierogi z pieca powinny być bardziej wypiczone (1) 20 minut czekania na stolik(ale to nie wina obsługi bo po prostu było tyle... Ryszard Ochucki Mieszane uczucia-lokal na Garncarskiej (1) zamówienie dość spore - 3 zupy ziemniaczane (musielismy dosolić i dopieprzyc... Mal Nie polecam (1) Nie wiem dlaczego tak popularny jest ten lokal.fakt byłam kilka razy ale to... zawiedziona pierogi ruskie beznadziejne,okropne (1) jadłam dzisiaj pierogi ruskie, które powinny być wg receptury z twarogiem i... danuta Zbyt długi czas oczekiwania na zamówienie (1) Najpierw długa kolejka abu usiąść przy stoliku później czas oczekiwania,... Ewa Rewelacja (1) Bardzo miła obsługa, świetne jedzenie, oraz stosunkowo krótki czas... Osowiak Przerost formy nad treścią (1) Wystrój śliczny, bardzo zachęca. Pierogi dobre, trochę suche i nic więcej o... widmo Pysznie i tanio (1) Nic tylko jeść pierogi Maja :) (2) NO co tu dużo mówić - NAJLEPSZE PIEROGI W TROÓJMIEŚCIE :) huragan