Nie powala (1) Wraz z rodziną byliśmy w tej pierogarni wczoraj, zachęceni dobrymi opiniami o... Michał Coraz mniejsze porcje (3) Coraz mniejsze pierogi Z pierogarni korzystałam dosyć często, szczególnie... Krystyna Super (1) Pyszne pierogi, krem ziemniaczany i ciasto z lodami. Mniam mniam :) dj nsx
Start omandu extra teraz jak wszędzie ... :( (1) Na początku o.Mandu super zachwycony pierogi rewelacja herbaty zupy(choć... PIEROGMAN pysznie i przytulnie (1) Pierogarnia wyróżnia się na tle pozostałych tego typu barów w Gdańsku. bogate... aniaa polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z rodzinnego, niedzielnego obiadu. Smacznie, miło i... Asia polecamy! (1) Po dobrej opinii znajomego postanowiliśmy przetestować mandu i jesteśmy... Mariusz Świetne miejsce, całkiem dobre jedzenie ale fatalna obsługa. (1) Byliśmy około 5 razy w pierogarni Mandu. Bardzo nam się podoba wystrój... M Dobrze, ale... (4) Wystrój, muzyka, klimat super. Panie kelnerki miłe, ładne i uśmiechnięte i... Sylwia Koszmarna obsługa (1) Byłam tam w ostatni piątek, niestety na wstępie zraziła nas opryskliwa... Monika Z. Nie nie i jeszcze raz nie (1) Oprócz super wystroju i pomysłu lepienia pierogów na widoku -masakra. Ok,... Ewa R-E-W-E-L-A-C-J-A! (1) Ja wybrałem pierogi Mandu, żona zjadła klasyczne z jagodami. Na pierwsze... Endrju K. - opinia (1) Dziś, wraz z partnerem, po raz drugi odwiedziłam pierogarnię Mandu.... K. Bez rewelacji (1) W niedzielę ludzi tłum, ogonek przed wejściem, czekanie na stolik trwało ok.... Malkontent Najlepsze pierogi (1) Jestem milosniczką pierogów , niestety chodząc po knajpach w trójmiejskie... Ola Jedzenie do poprawy (1) Na + oceniam wystrój, właściciel ma klasę i bardzo dba o schludność swojej... Ela pyszna niespodzianka (1) Wczoraj zostałam zaproszona na obiad. Nie spodziewałam się aż tak pysznych... ipsa wszystko super (1) Przepyszne pierogi. Próbowałem różnych gotowanych i z pieca, te drugie... zm O mamo...!!! (1) Dzień dobry, wczoraj byłem w cudownej knajpie z pierogami w oliwie. Pierogi-... Łasuch średnio (1) Obsługa trochę zakręcona i nieogarnięta. Czekać na piwo dłużej (znacznie... qazwsx