pierogi pycha (1) pierogi z dzika oraz z malinami i miętą wymiatają! muza przednia! Alicja Cudowności w przyjemnym wnętrzu (1) Byłam dzisiaj, w 6cio osobowym składzie -w tym 2 dzieci. Potrawy podane... Groszek Pierwszy i ostatni raz. (1) Po entuzjastycznej opinii znajomej postanowiłam odwiedzić pierogarnię. Okazja... gdynianka
Bez szału (1) W Oliwie niewątpliwie brakuje lokali w których można zjeść coś smacznego, ale... smakosz NAJLEPSZE PIEROGI W GDAŃSKU (1) Szukaliśmy godnego następcy Manekina, który strasznie się ostatnio popsuł -... Monixon pysznie, (1) Dałam 6 piątek,ale nie mam czasu ,żeby każdą skrajną ocenę... samba OCENA (1) rzadko SPOTYKANE SMACZNE DANIA. Dania są podawane szybko .... m-ail Coś doskonałego!!!!!!!! (3) Weszłam tam z przyjaciółką dzisiaj i wybrałyśmy Pierogarnie Mandu ze względu... Magdalena najlepsze pierogi w Gdańsku (1) Byliśmy na rodzinnym obiedzie.wszyscy zachwyceni.jedzenie pyszne.obsługa... Majka Dobra pierogarnia (1) Pierogi dobre, zamowilismy ruskie. Minusem był fakt, iż w karcie nie ma... Ing super (1) Niewiele jest lokali w Gdańsku, w których do niczego nie mogę się przyczepić,... p polecam! wspaniałe pierogi! :) (1) Obsługa - ok, Pani troszkę zestresowana i niezbyt pewna siebie, ale wszystko... evel Druga wizyta, emocje opadły (1) Po pierwszej wizycie byłam zachwycona ale tym razem jest się do czego... Ka dobre pierogi, fajne miejsce. polecam! (1) Miłe, niepretensjonalnie miejsce. Pierogi bardzo dobre (jedlismy ruskie, z... pieróg Przecudowne miejsce! (1) Do pierogarni wybraliśmy się z rodzinką w ostatnią niedzielę. Lokal był... Krysia Świetnie! (1) Udałam się do pierogarni w dzien powszedni z przyjaciółką ok 17. Nie bylo... Marzena J. Smacznie i wcale nie tak drogo... (1) Zamówiłem dwie porcje na wynos...deklarowany czas oczekiwania, przez nota... pierogożerca Nie polecam (1) Do pierogarni Mandu wybrałam się dwa razy. Za pierwszym razem wzięłam pierogi... Gosia Wiolcia - opinia (2) Pyszne jedzonko, miła i profesjonalna obsługa polecam, napewno jeszcze... Wiolcia NIE POLECAM (1) Wybraliśmy się na kolację w piątek 25.05. Po wejściu do lokalu sami... Łukasz