Ewelina - opinia (1) Przede wszystkim bardzo przystępne ceny. Rozbudowane menu, w którym każdy... Ewelina TomStar - opinia (1) Tyle lat na rynku i trzyma poziom. Świetne jedzenie, domowa atmosfera.... TomStar Barbara - opinia (1) najlepsza jest ta po 19 godzinie za 8zł. Barbara
Prezes Jarosław - opinia (1) Najlepsza pizza w 3city:) mili właściciele klimat domowy...polecamy Prezes Jarosław Pyszna pizza w klimatycznym lokalu (1) Bardzo dobra pizza, miła obsługa i fajnie urządzony niewielki lokal na... An. Bardzo smaczne!!!! (1) Byłem wczoraj z żoną i synem w pizzeri. Wziołem dla siebie pierś w serowym,... Przemek Bardzo polecam (1) Wczoraj zamówiłem pizze z gyrosem i turecką były naprawdę bardzo smaczne... Darecki Nie polecam (1) Wczoraj zamówiłem pizze z krewetkami i szynką. Dużo szynki, krewetek tyle co... Wektor Wyśmienite! (1) Polecam pod każdym względem - to prawdziwa perełka :) SK Smacznie i klimatycznie (1) Jedzenie przepyszne od samego otwarcia lokalu aż po dzień dzisiejszy. W... Tomek K. Korzystam od samego początku (1) Korzystam regularnie od wieeeeeeeelu lat, jak tylko się otworzyli, ponieważ... Dominik pizza bezglutenowa! (2) 6 z plusem za porządną pizzę bezglutenową, a nawet wersję bezbłędnie... Kitka PIZZA BEZGLUTENOWA jest smaczna (2) jest to jedno z niewielu miejsc gdzie mozna zjesc prawdziwa bezglutenwa... hania Cenowo super, smakowo nie bardzo (2) Na plus duży wybór w menu (nie wiem czy nawet nie zbyt duży), ładny wystrój i... Marta Jakosc adekwatna do ceny (1) Dzisiaj kupilem dwa rollsy - gyros i weganski. Produkty swieze, zjadliwe ciut... Tomasz Straszna lipa (2) Pizza bez konkretnego smaku. Ciasto z zakalcem, nie do zjedzenia. Piwo... Jean Paul Miło, przyjemnie i jedzenie smaczne (1) Odwiedziłem w ostatnią niedzielę Ósemkę, po wcześniejszej telefonicznej... Piotr Obsługa za karę (2) Wystrój jest naprawdę ciekawy, muzyka dodaje klimatu i po wejściu byłem... mrszramson pizza (3) Witam. Korzystałem kilkakrotnie w pewnym odstępstwie czasowym z państwa usług... Mariusz Dobra pizza w miłej atmosferze (1) Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Ósemce. Przystępna cena, pizza dobra i... Krzysztof