Poczta Polska WER

Magazynowanie

Pruszcz Gdański, Handlowa 4

Krystyna - ocena (1) Nie ma gorszej firmy!!! A kurierzy lekceważą klienta!!! Krystyna Klientka - ocena (3) Mam pytanie: czy ktoś nadzoruje pracę kurierów? Przecież my jako klienci... Klientka Seba - ocena (1) Usługi kurierskie poczty polskiej to kpina. Kurierzy kwitują na sortowni... Seba
Odbiorca - ocena (1) Jedno wielkie nieporozumienie. Czekam na paczkę od prawie tygodnia w tym... Odbiorca Katarzyna - ocena (1) Szkoda, że nie ma gwiazdek ujemnych, dno totalne Katarzyna Ja - ocena (2) Odradzam tego przewoźnika nie doręcza paczki pod adres ,twierdzi że nie ma... Ja Ola - ocena (1) Poczta Polska to jest jedna wielka pomyłka. Dnia 3.11 dostałam informację że... Ola Aga - ocena (1) Ci kurierzy to jakaś jedna wielka pomyłka, człowiek czeka cały dzień w domu ,... Aga Marta - ocena (1) Ci kurierzy to jakaś jedna wielka pomyłka, człowiek czeka cały dzień w domu ,... Marta BM - ocena (2) Jeżeli było by w skali ocen 0, to Pocztex oddział w Pruszczu Gdańskim... BM Krzysztof - ocena (1) Dostawa ekogroszku z kopalni. Powiadomienie sms o dostawie z numerem tel.... Krzysztof JB - ocena (1) Kurier to jakiś duch! Może był, może dzwonił, tylko na pewno nie do moich... JB E.M. - ocena (1) W dniu 26.09.2023r. miała być doręczona paczka ,straciłam cały dzień... E.M. Bogdan - ocena (1) Ja się pytam po co jest ta firma kurierska jak nie dostarcza przesyłki, tylko... Bogdan Ryszarda - ocena (1) Od kilku dni czekam na 2 przesyłki...na infolini przyjmują zgłoszenie,kurier... Ryszarda Karolina - ocena (1) Kurier nie odbiera, nie odpisuje na SMS a odbija fikcyjne próby doręczenia.... Karolina Wkurzony_na_pocztę - opinia (1) Każą dzwonić, nie odbierają dokładnie 27 połączeń, wysyłają maila, a jak... Wkurzony_na_pocztę Ania - opinia (1) Niemal dwa tygodnie temu wysłałam list do okolicznej miejscowości i... Ania Aleks - opinia (1) Nie odbieraja telefonu, 2 paczki zginelo, brak jakiegokolwiek kontaktu Aleks Waldemar - opinia (1) Żenada totalna. Od 2 dni Pocztex Pruszcz Gdański nie potrafi dostarczyć... Waldemar