Polecam (1) Byłem już kilka razy w przychodni przy ul Startowej. Szczerze polecam!!!Byłem... MAREK SUPER (1) Jeśli chcecie szybko skorzystać z porady internisty na NFZ to idźcie do... Kazik Nocy dyzur masakra!! (2) Wczoraj w granicach godz 23 byłam z córką,chorą. Potrzebowalysmy pomocy... Mama
Niekompetencja (1) Zapominają o podaniu kodu na wizytę i nie można pójść do lekarza, nie można... Anka Placówka godna polecenia (2) Od 4 lat korzystam z usług medycznych Placówki Polmed na Zaspie, w ramach... pacjent internista polmed gdańsk startowa (1) Korzytsałam i mogę polecić. Posiadam pakiet medyczny z polmedu od 3 lat i... Wanda2015 polecam (1) Przychodni nie mam nic do zarzucenia. Panie w recepcji pracują... mieszkanka Zaspy Obsługa rejestracji (1) Chciałem złożyć pochwałę P. Ewelinie z rejestracji w placówce Polmed w... Pacjent Chamstwo i brak kompetencji!!!! (4) Po raz kolejny, po nieudanej 6 dniowej próbie dostania się do lekarza, wracam... pacjentka Polmed rehabilitacja (8) Jeżeli chcielibyście skorzystac z rehabliatcji polecam Przychodnie Polmed na... Irenka PANI ANIELA (1) pani aniela z recepcji prywatnej jest tak nadąsaną i nachmurzoną kobietą, że... muffengirl nie polecam (1) Mialam dwa razy nieprzyjemnosc odplatnie korzystania z tej przychodni.Raz... mama brak organizacji (3) Po dwóch miesiącach oczekiwania udałam się do specjalisty. Opóźnienie nawet... była pacjentka Brak poszanowania dla czasu pacjęta (3) Kożystamy z tego centrum medycznego już od pewnego czasu. Najgorsze jest to,... Komentator NIE PŁAĆCIE Z GÓRY PRZELEWEM! (6) Zamówiłem internetowo wizytę u specjalisty, dokonałem płatności przelewem. W... Fild Uważajcie !!! (3) Z kursu na prawo jazdy wysłali mnie do nich na badania. W Polmedzie... Bart drogo (1) Drogo ,naciągają obsługa słaba sztucznie i strasznie wymuszone to wszystko... Paweł żenada to za mało (2) Wraz z koleżanką robiłam badania laboratoryjna a wynik przeszedł moje... pacjentka z medica Polmed- Szczepienia (7) Właśnie zapisałam Malucha do Polmedu i juz zaczynam zalowac... Nie dość, ze... Jadzia3 Godni polecenia - bardzo miła obsługa (2) Jako firma współpracująca z Polmedem od dłuższego czasu mogę z pełną... Profal Sp. z o.o.