Opinia (1) Oferta POLMEDU jest rewelacyjna i jako obecny pacjent Centrum Medycznego na... Marek M. obsługa pacjentów (1) dziś miałam mieć pierwszą wizytę u okulisty w Polmedzie na ul. Startowej.... pacjenta polmedu DOTYCZY KARDIOLOGA (1) Byłam wczoraj z mężem u dr Klickiego. Umówieni przez Medicę na 18:00.... Agnieszka Mroczkiewicz
SPROSTOWANIE CO DO GŁUPOT PISANYCH O GASTROSKOPII (1) W październiku miałem robiona gastroskopie w Polmedzie na Zaspie , Badanie... stały klient uwga na gastroskopię (1) Na badanie gastroskopii trafiłam z NFZ, była to już 3 gastroskopia w moim... Ewa Grabowska-Zadroga OFERTA POLMEDU (1) PRZYZNAM ,ŻE JESTEM TROCHĘ ZSZOKOWANY OPINIAMI POPRZEDNIKÓW.JA PRZEPISAŁEM... DARIUSZ MATYSIAK żenada (1) Byłam na badaniach okresowych. Przede mną weszła do gabinetu młoda kobieta.... Mirka OPINIA (2) Jestem zadowolona z usług POLMEDU Irena Sobolewska Anka - opinia (1) Wykonywałam tam badania do pracy, gdy weszłam do przychodni byłam w szoku,... Anka Laboratorium (1) bez zadnych komplikacji pobrana została krew od mojej 6-miesiecznej córci,... Ania Laboratorium (1) bez zadnych komplikacji pobrana została krew od mojej 6-miesiecznej córci,... Ania