Mariusz - ocena (1) Jeśli szukacie profesjonalnej obsługi to dobrze trafiliście! Doświadczenie... Mariusz Stanisław - ocena (1) Polecam Agencję Północ Nieruchomości w szczególności Pana Łukasza... Stanisław Lukasz Pap - ocena (1) Szczerze polecam współpracę z biurem. Jako klienta nic mnie nie interesowało.... Lukasz Pap
Natalia Podlecka - opinia (1) Polecam z całego serca, mieszkanie zostało sprzedane w niecałe 2 tygodnie, a... Natalia Podlecka Katarzyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Łukaszem Igielskim. Mieszkam za... Katarzyna Izabela - opinia (1) W chwili, gdy pojawił się pomysł na sprzedaż mieszkania nie braliśmy pod... Izabela Zbigniew Urbanowicz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z rzetelnego i szybkiego przeprowadzenia tranzakcji... Zbigniew Urbanowicz Joanna - opinia (1) Polecam Agencję Północ Nieruchomości w szczególności Pana Łukasza... Joanna Rafał - opinia (1) Do momentu spotkania Pana Łukasza Igielskiego z agencji północ nieruchomości... Rafał Krzysztof - opinia (1) Firma, a w szczególności Pan Łukasz, godni najwyższej rekomendacji.... Krzysztof Jola i Andrzej - opinia (1) Super firma. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Szczególnie... Jola i Andrzej Kasia i Piotr - opinia (1) Bardzo fachowa obsługa i życzliwa pomoc. Personel kompetentny i pomocny o... Kasia i Piotr Jan Grabowski - opinia (1) Pan Adam Świrgoń jest świetnym fachowcem ,jest grzeczny ,uczciwy ,solidny i... Jan Grabowski Jakub - opinia (1) Z Agencją Północ Nieruchomości i bezpośrednio z Panem Łukaszem miałem okazję... Jakub Jagoda - opinia (1) Bardzo polecam, profesjonalna i wykwalifikowana na najwyższym poziomie... Jagoda Anna Stryjewska - opinia (1) Sprzedawałam swoje mieszkanie na Zaspie. Przedstawiciel firmy wykazał się... Anna Stryjewska Beata i Mariusz - opinia (1) Pana Łukasza możemy polecić każdemu , kto chce sprzedać nieruchomość. To... Beata i Mariusz Radoslaw - opinia (1) Doświadczenie kupna mieszkania z panem Michalem było czysta przyjemnością.... Radoslaw Tomek - opinia (1) Polecam kontakt z Panią Agnieszką Piekorzewską. Profesjonalna obsługa i... Tomek Rafal - opinia (1) Nie polecam pana Adama swirgonia ekipa remontowa nie uregulowana A... Rafal