Profesjinalnie i efektywnie (1) Ogolnie mam dobre/pozytywne doswiadczenie z agencja Polnoc. Mieszkanie... Sylwia Super (1) Profesjonalnie, bezproblemowo, miło Rafał Uzasadnienie ocen (1) Współpracę z p.Pawłem Rusak oceniam b.dobrze.Zarówno oferta jak i obsługa a... Ryszard Kowiel
Wspaniałe i niewiarygodne doświadczenie ! (1) Wraz z synem postanowiliśmy zmienić nasze dotychczasowe 58m2 mieszkanie na... Barbara Zadowolona klientka (1) Szczerze polecam obsługę biura "Północ Nieruchomości". Współpracowałam z... Cecylia wynajem (1) Znalezienie najemcy trwało długo, ale samo sfinalizowanie transakcji OK.... Alicja szczerze Polecamy Pana Tomasza Wiśniewskiego (1) Staraliśmy się sprzedać mieszkanie ponad 2 miesiące, dopóki sąsiadka nie... Bartek i Marta Słoneczna Morena nie polecam (1) Mimo zapewniej o standardach firmy, zostałam potraktowana nie profesjonalnie.... ap-ch Kupno mieszkania (1) Bardzo polecam współprace z Panem Adamem Świrgoń. Swoim profesjonalne... Anna opinia (1) Polecam obsługę powyższego biura zarówno terminy realizacji jak szybkie... Monika Opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z pracy pośrednika pana Tomasza Wiśniewskiego z... Alicja Krzemieńska Polecam Pawła Rusaka (1) Najlepszy agent w trójmieście. W 2 tygodnie sprzedał nasz apartament. Pełen... Magda Profesjonalna współpraca z Panem Tomaszem Wiśniewskim (1) Szczerze polecam współpracę z biurem Północ Nieruchomości. Osobiście... Natalia Pochwała dla p. Tomasza Wiśniewskiego (1) Sprzedaż mieszkania w dzielnicy Orunia nie jest łatwym zadaniem, jednak p.... Hanna Polecam współpracę z Panem Tomaszem Wiśniewskim z biura Północ Nieruchomości (1) Niedawno kupiliśmy z żoną mieszkanie, które zaprezentował nam Pan Tomasz... Sebastian Bardzo polecam!! (1) Ofertę naszego mieszkania z pośród kilkudziesięciu ofert biur nieruchomości... Kayah_p Północ Nieruchomości - Gorąco polecam (1) Profesjonalne podejście do klienta, z każdej strony pełna pomoc w załatwieniu... Karolina List pochwalny dla Pawła Rusak za cudowna obsługę sprzedaży (1) Obsługa sprzedaży mieszkania była ponad czasowa !To rzadkością zdarza sie... Barbara Zawadzka Polecam Północ Nieruchomości Gdańsk II - pana Pawła Rusaka (1) Po zarekomendowaniu przez znajomych pana Pawła Rusaka jako operatywnego... Jadwiga Dzieciniak nalepsi na rynku! (1) Jesteśmy "stałymi" klientami p. Łukasza Igielskiego, który zajmuje się już... Karolina i Tomasz