Pan Paweł Rusak (1) Polecam Pana Pawła, w pełni zaangażowany i bardzo profesjonalny pośrednik.... Bernadetta Pan Paweł Rusak (1) Pan Paweł to świetny agent, mogliśmy na niego liczyć w każdej chwili i... Michał Nieruchomości tylko z Panem Pawłem Rusakiem (1) Byłem po ponad półrocznej "przygodzie" z różnymi pośrednikami i postanowiłem,... Paweł Wilk
Sprzedaż mieszkania Zaspa (1) Szybko sprawnie i profesjonalnie. Wielkie podziękowania dla Pana Pawła... Ania polecam (1) Bylam bardzo zadowolona z opieki i pomocy podczas zakupu.Polecam p.Pawela... Aneta Północ Nieruchomości - Paweł Rusak (1) Polecam, Polecam, Polecam. Świetny Pośrednik. Nie mogliśmy sprzedać z mężem... Magda opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i rzetelności. Aga sprzedaż mieszkania (1) Agencja godna polecenia,pełen profesjonalizm,bardzo dobra komunikacja z... Viola Wynajem biura (1) Od momentu znalezienia oferty wynajmu biura minął zaledwie tydzień a już mamy... Barbara Szybko i skutecznie! (1) Korzystam z ich usług drugi raz - za każdym razem szybko znajdują kolejnego... M.C. Pozytywne wrażenia. Profesjonalizm. (1) Współpracę z Panem Adamem oceniam pozytywnie. Transakcja przebiegła gładko i... Anna Sprzedarz nieruchomosci (1) Korzystalismy z uslug tej agencji poniewaz zalezalo nam na kompleksowej... Tatiana Zakup mieszkania (1) Niedawno miałam przyjemność współpracy z biurem Nieruchomości Północ. Dzięki... Małgorzata gorąco polecam tą agencje (1) w sprzedaży mieszkania pomagał mi Pan Maciej Bojanowski, który sprawnie... Jarek Perfect! (1) Prawdziwą przyjemnością jest współpracować z ludźmi, którzy - obok... Błaźej Rzetelnie i bez problemow (1) Polecam współprace z Panem Adamem Świrgoń, sprzedaz mieszkania obyla sie bez... Waldemar Krzyszkowski Polecam Tomasza Wiśniewskiego (1) W pracy zawodowej mam kontakt z wieloma kolegami i koleżankami z branży... Jacek Obarski, Freedom Nieruchom Północ Nieruchomości - Profesjonalny Partner na lata (1) Posiadam mieszkanie na wynajem w Gdańsku a mieszkam w Łodzi. Szczerze polecam... Rafał Wieczerzak Kupno mieszkania (1) Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona ze... Monika Wspanialy serwis (1) Fantastyczna obslòga,Klient stawiany jest na pierwszym... Jacek