Wspolpraca z Tomaszem Wiśniewskim (1) Mialam przyjemnosc korzystac z posrednictwa Pana Tomasza Wisniewskiego... Adrianna opinia (1) Super firma, posiada ciekawe oferty, w krótkim czasie pomogli znależć... joanna Sprzedaż mieszkania Gdańsk - Jasień (1) Niedawno miałam przyjemność współpracować z Panem Tomaszem Wiśniewskim, który... Asia
Biuro nieruchomości Północ (1) Polecam biuro. Udało się sprzedać mieszkanie - chyba niełatwe bo duże.... milosz Polecam wszystkim - pełen profesjonalizm (1) Z własnego doświadczenia, polecam wszystkim. Sprzedawałam mieszkanie na... Zadowolony klient Sprzedaż domu jednorodzinnego (1) Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z biurem nieruchomości. Szczególnie chcę... Barbara kawalerka Suchaninio (1) bardzo kompetentny zespół, korzystam z ich pomocy już kolejny raz izi Swietna komunikacja i pomoc w sprawach formalnych (1) Profesjonalne podejscie do klienta oraz swietna pomoc w finalizowaniu... Łukasz Marek - opinia (1) Skutecznie i profesjonalne jednanie kupującego ze sprzedającym i odwrotnie Marek Polecam (1) Kompleksowo i profesjonalnie załatwiona sprawa sprzedaży mojego mieszkania w... Tomek Firma z sensem (1) Wysoki poziom kultury osobistej , interdyscyplinarność, rzetelność. Polecam. T.Wojewódzki Pełen profesjonalizm ! (1) Szczerze polecam biuro nieruchomości Północ i Pana Łukasza Igielskiego.... Agnieszka Zakup mieszkania (1) Pierwszy raz kupowałam mieszkanie. skorzystałam z pośrednictwa firmy Północ.... Gosia Sprzedaz mieszkania (1) Moja ocena ogolna jest bardzo pozytywna, Pana agenta obsluga i service byla... Beata Ocena posrednictwa sprzedazy (1) Pracownik agencji sprzedazy nieruchomosci Polnoc- Nieruchomosci, Pan Adam... B. T. Ogromne zadowolenie i pozytywne zaskoczenie (1) Sprzedawałam mieszkanie przez klika miesięcy z dużymi firmami i nic się nie... Zadowolona klientka Pełen profesjonalizm (1) Wynająłem już 2 nieruchomości dzięki temu pośrednikowi. Pomoc w obsłudze... Krzysztof Polecam (1) Profesjonalna i miła obsługa. Mieszkanie znaleźliśmy sami ale potem... Krzysztof opinia - p. Piotr Koliński (1) Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obsługi transakcji zakupu nieruchomości. Pan... Magdalena Zawiołkowska-Behr Jacek Pikulicki - opinia (1) jestem pod wrażenie.pomoc merytoryczna i współpraca wyśmienita,gorąco... Jacek Pikulicki