Profesjonalizm i zaangażowanie (1) Pośrednik godny polecenia, w pełni zaangażowany w proces sprzedaży, aktywnie... Agnieszka Sprzedaż nieruchomości w Koźlinach (2) Profesjonalna obsługa, pełna informacja,pomoc, komunikatywność. Pan Mariusz... Urszula Górska Wzorowo (1) Szukałem pod wynajem lokal o dość sporej powierzchni. Miałem kontakt z... Wiktor Wirski
Polecam (1) Sprzedałam mieszkanie w centrum Wrzeszcza za pośrednictwem biura Północ z... A.W. Polecam (2) Zdecydowanie polecam współpracę z p. Martą. Komentarz: Obsługa - pełen... ZK Kupno mieszkania (1) Kupiłem mieszkanie za pośrednictwem tego biura. Obsługiwała mnie Pani Marta.... Mariusz polecam (1) bardzo szybko znaleziono mi poważnego klienta, transakcja doszła do skutku,... Małgorzata Golus Patryk - opinia (1) Bardzo dobry kontakt, agent wszystkim sie zajal, bezproblemowa i szybka... Patryk ocena Północ Nieruchomości (1) Wysoko oceniam rzeczowosć oferty, łatwy i szybki kontakt, terminowość... Tomasz Pluciński Północ Nieruchomości (1) Trafiłam do agencji przypadkowo, ale nie żałuję. P.Paweł okazał się osobą... Jadwiga Szymańska sprzedaz mieszkania (1) Jako jedyne bioro znalazlo w krutkim czasie kupca na mieszkanie. Pan piotr... A Ekspresowa sprzedaż !!! (1) Witam chciałabym zarekomendować biuro nieruchomości PÓŁNOC a w szczególności... Ewa