Dawid Smoroń Nieruchomości Północ (1) Gorąco polecam Pana Dawida. Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie.... Arkadiusz Justyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dawidem Smoroń. Bardzo dobry... Justyna Dawid Smoroń "the best" (1) Sprzedając mieszkanie podpisałam wiele umów z różnymi pośrednikami... Ale... Anna K.
Pełne profesjonalne wspracie! (1) Doradca, pan Michał Deszcz był świetnie przygotowany do całej transakcji i... Stanisław Jaworzny Doskonała sprzedaż - fenomenalni (1) To już moja kolejna transakcja z biurem Północ Nieruchomości. Za każdym razem... B. Pawel Rusak doskonały (1) Polecam Pana Pawła Rusaka jako rzetelnego, prawego i wiarygodnego... Elżbieta Sprzedaż domu (1) Witam. Powiem tak Pan Paweł Rudak z Agencji Gdańsk Północ jest... Hanna Jankiewicz Sprzedaż i kupno mieszkania (1) Poszukiwaliśmy odpowiedniego mieszkania dla rodziny od ponad dwóch lat -... Kamil Wiktor - opinia (1) Nieruchomości nabywałem lub zbywałem niemało... Z tak skutecznym działaniem... Wiktor Maja - opinia (1) Dzięki Północ Nieruchomości Gdańsk a szczególnie panu Adamowi mieszkanie do... Maja Sprzedaż mieszkania (1) Super skuteczne biuro. Sprzedali moje mieszkanie w niecałe 3 tygodnie. Zdaję... Grażyna Zakup mieszkania (1) Chciałabym polecić biuro Północ. Profesjonalna obsługa przy zakupie. Super... Aleksandra Bardzo serdecznie polecam !!! (1) Z pomocy biura przy wynajmie mieszkania korzystałam po raz drugi. Jestem pod... Marzena Brawo dla Pana Adama (1) Po raz pierwszy wynajmowalam mieszkanie i nie miałam pojęcia jak to zrobić.... Alina Najlepsze biuro nieruchomosci w Gdansku (1) Moja mama chciała sprzedać swoje mieszkanie. Jest starszą kobietą, a ponieważ... Agnieszka M. Szczerze polecam, szczególnie p. Piotra Salewskiego (1) Miałam przyjemność kupić mieszkanie za pośrednictwem Północ Nieruchomości i... Ola Opinia dotycząca pracy Agencji Nieruchomości Północ (1) Agencja Nieruchomości Północ na ulicy Kartuskiej w Gdańsku jest biurem... Anna Tchórzewska Paweł Rusak najlepszy :) (1) Bardzo polecam tą firmę. Szczególnie Pana Pawła Rusaka , sprzedał mi... Anna Nie polecam (1) Bardzo słaby kontakt z pośrednikiem, oferta niekompletna, brak wiedzy... Izabela Godni polecenia (1) Współpraca z Panem Adamem Świrgoń to ogromna przyjemność. Punktualny,... Alicja