Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami. (1) Jestem studentką,więc 'odpowiadające' terminy i godziny wizyt są przeróżne na... Martka postrach Żabianki (1) Chciałam wybrać lekarza w tej poradni , bo teraz blisko niej mieszkam.... mm Kompletny brak kultury. (1) Na początku swojego istnienia przychodnia działała sprawnie, obecnie zarówno... była pacjentka
Masakra (1) Ignorancja Pań z recepcji. Rozłączanie połaczeń, odkładanie słuchawki, tylko... Justyna Należałoby coś POPRAWIĆ!!!!!! (1) Jeżeli chodzi o Panie z obsługi pielęgniarskiej i z recepcji to REWELACJA -... Pacjentka beznadzieja (1) totalna ignorancja . Rozłączanie połaczeń, odkładanie słuchawki , niemożnośc... ania obsługa rejestracji TAK, leczenie NIE! (1) Ja również miałam \"przyjemność\" z Panią T. - ginekologiem - prowadziła moją... aga Skandal nie Przychodnia (1) Kilka lat temu byla rewelacyjna, teraz to totalna porazka. Najpierw o Pani... Trafiona do autora: po prostu pacjent (1) Szanowny pacjencie, jeżeli to możliwe bardzo proszę o przesłanie informacji... Natalia Dębska Profesjonalizm (1) Korzystam z tej przychodni od kilku lat w ramach abonamentu z mojej firmy i... Monika Jastrzębska Przychodnia jakich mało (1) Jest to przychodnia jakich naprawdę mało. Profesjonalnie przeszkolony... A.B. Przychodnia, która dla której pacjent jest najważniejszy!!!! (1) Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą obsługą rejestrując się do... ewik JA RóWNIEż POLECAM (1) Wszyscy wiemy że leczenie się w dzisejszej dobie jest okropnie trudne... D>K> POLECAM (1) Z czystym sumieniem mogę polecić tą placówkę. Opieka zarówno korporacyjna... Ela Kownacka