Powiększanie ust (1) Po raz kolejny usta wymodelowane u Pani dr.Anetki są poprostu... Agata B. Bardzo nieuprzejma rejestratorka – zniechęca do korzystania z usług kliniki (2) Niegrzeczne potraktowanie mnie przez panią z recepcji skutecznie mnie do... Anna Usuwanie naczynek laserem Cutera (1) Po 4 zabiegam znacząca poprawa. Bardzo miła atmosfera i profesjonalnie... Magdalena Neuman-Łaniec
powiększanie ust ,dolina łez (1) Polecamy wraz z siostrą po raz kolejny Panią dr.Anetkę u której robiłyśmy... Agata B. dr Magdalena (1) Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zabiegi wykonuje bardzo profesjonalnie, z... w.mysz powiększanie ust (1) Byłam na powiększaniu ust i jestem bardzo zadowolona. Usta mają ładny,... pacjentka dr Magda Dobosz- perfekconistka (1) Po skorzystaniu z usługi w klinice prof. Dobosz i Partnerzy mogę napisać... Michalina w. Jestem zadowolona ale (1) Jakość wykonanego zabiegu oceniam bardzo dobrze, profesjonalne podejście do... DD Elektrokoagulacja znamion w klinice Dobosz i Partnerzy (1) Około 1,5 miesiąca temu poddałam się zabiegowi usunięcia trzech pieprzyków... Ada Serwecińska Cudowne miejsce !!! (1) Korzystałam pierwszy raz z usług tej kliniki. Jestem bardzo zadowolona!... Aldona Doktor Nowobilski- chyba mogę polecić (2) Witam Wizyt u Pana doktora miałam łącznie 4, w tym jedna to kolonoskopia.... Eschi Pani z rerestracji (1) Pani, która pracuje na recepcji i zajmuje się umawianiem wizyt jest bardzo... Tyna Profesor Dobosz (1) Dziękuje Profesorowi za zoperowanie dużej przepukliny brzusznej Taty żaden... Hania Z całego serca polecam (1) Byłam dziś na wizycie u pani doktor Szczerkowskiej-Dobosz, nie było to... Natalia dr.Aneta Dobosz - wielkie rozczarowanie (1) Byałam na zabiegu wypełnienia kwasem hialuronowym ale nie jestem zadowolona z... Anna Wielka pomyłka - gastrolog (2) Lekarz mało komunikatywny - praktycznie nie udzielił mi praktycznie... Jerzy S Rozżalona (1) Po 3M oczekiwania na deklarowaną na forum, zaangażowaną i rzetelną... Ola Serdecznie polecam (1) Korzystałam z porady dermatologicznej u Pani Anety oraz z Depilacji... Malina usta, botoks, laser, blizny .....etc. (2) Jestem pacjentką Pani Anety od ok 10 lat, od jakiegos czasu również Pani... Joanna Daleko od Europy (1) Konsultacja u prof Dobosza , ogromny stres z powodu ciężkiej choroby... Janusz