Ewa - opinia (2) W klinice Dobosz miałam 2 zabiegi laserowe- laser cutera. W dniu 05.01 2023 r... Ewa Piotr - opinia (1) Doskonały wybór.Zespół wykwalifikowanych lekarzy nie... Piotr Agnieszka - opinia (2) Polecam z całego serca klinikę i dr. Anetę Dobosz. Niezwykle ciepła osoba... Agnieszka
Agnes - opinia (2) Polecam 100%profesjonalna obsługa Agnes a - opinia (1) Bardzo profesjonalne miejsce, obsługa pomocna i miła - chętnie udzieli... a Powiększanie ust (1) Po raz kolejny usta wymodelowane u Pani dr.Anetki są poprostu... Agata B. Bardzo nieuprzejma rejestratorka – zniechęca do korzystania z usług kliniki (2) Niegrzeczne potraktowanie mnie przez panią z recepcji skutecznie mnie do... Anna Usuwanie naczynek laserem Cutera (1) Po 4 zabiegam znacząca poprawa. Bardzo miła atmosfera i profesjonalnie... Magdalena Neuman-Łaniec powiększanie ust ,dolina łez (1) Polecamy wraz z siostrą po raz kolejny Panią dr.Anetkę u której robiłyśmy... Agata B. dr Magdalena (1) Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zabiegi wykonuje bardzo profesjonalnie, z... w.mysz powiększanie ust (1) Byłam na powiększaniu ust i jestem bardzo zadowolona. Usta mają ładny,... pacjentka dr Magda Dobosz- perfekconistka (1) Po skorzystaniu z usługi w klinice prof. Dobosz i Partnerzy mogę napisać... Michalina w. Jestem zadowolona ale (1) Jakość wykonanego zabiegu oceniam bardzo dobrze, profesjonalne podejście do... DD Elektrokoagulacja znamion w klinice Dobosz i Partnerzy (1) Około 1,5 miesiąca temu poddałam się zabiegowi usunięcia trzech pieprzyków... Ada Serwecińska Cudowne miejsce !!! (1) Korzystałam pierwszy raz z usług tej kliniki. Jestem bardzo zadowolona!... Aldona Doktor Nowobilski- chyba mogę polecić (2) Witam Wizyt u Pana doktora miałam łącznie 4, w tym jedna to kolonoskopia.... Eschi Pani z rerestracji (1) Pani, która pracuje na recepcji i zajmuje się umawianiem wizyt jest bardzo... Tyna Profesor Dobosz (1) Dziękuje Profesorowi za zoperowanie dużej przepukliny brzusznej Taty żaden... Hania Z całego serca polecam (1) Byłam dziś na wizycie u pani doktor Szczerkowskiej-Dobosz, nie było to... Natalia dr.Aneta Dobosz - wielkie rozczarowanie (1) Byałam na zabiegu wypełnienia kwasem hialuronowym ale nie jestem zadowolona z... Anna