Ania - ocena (1) Bardzo przyjazne miejsce ,rodzinny klimat .Ciekawy wachlarz zajęć w ramach... Ania Teddy - ocena (2) Obecnie czesne wynosi 1600zł/msc. Oferowana jakość vs oczekiwania finansowe... Teddy Monika - ocena (1) Polecam to przedszkole Monika
Karolina - ocena (1) Super przedszkole z mega infrastrukturą i kadrą. Polecam! Karolina Mama - ocena (1) Moje dziecko w tym roku kończy przygodę z przedszkolem. Z całego serca... Mama Martyna - ocena (1) Przedszkole jest miejscem przyjaznym, nauczycielki są zaangażowane w zajęcia... Martyna Natalia - ocena (1) Polecam. Córka uczęszcza do przedszkola 3 rok. Natalia tata Karola i Łucji - ocena (1) Z przedszkolem jesteśmy związani od 5 lat: najpierw z córka, obecnie syn.... tata Karola i Łucji deedee0075@gmail.com - ocena (1) Wspaniale przedszkole, w którym stosowana jest metoda Montessori. Moje drugie... deedee0075@gmail.com agata - ocena (1) mam dwoje dzieci ktore uczeszczaja do NWS od grudnia 2020 corka zaczela majac... agata Zuzanna Krawiec - ocena (1) To najlepsze miejsce w jakim można zostawić malucha pod opieką. Bardzo... Zuzanna Krawiec Marcin Kałkus - ocena (1) Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za wszystkie chwile... Marcin Kałkus Natalia - ocena (1) Już od prawie trzech lat jesteśmy częścią społeczności Naszego wspólnego... Natalia Martyna - ocena (1) Wspaniałe, bliskościowe miejsce , zaangażowana i ciepła kadra, kameralna... Martyna Ela - ocena (1) Ojjj polecam to cudowne przedszkole!!! Ela Bartosz - ocena (1) Bardzo dobra opieka. Bartosz Bartosz - ocena (1) Do przedszkola uczęszcza dwoje naszych dzieci. Jesteśmy zadowoleni. Bartosz Matka dzieci bez spektrum - zwykłych, żywych dzieci - ocena (1) Kotek Osowa-pragnę powiedzieć ze to cudowne miejsce dla dzieci. 98%personelu... Matka dzieci bez spektrum - zwyk BlueMother - ocena (1) To przedszkole jest bardzo fajne. Jest mnóstwo ciekawych zajęć. Codziennie... BlueMother Michał - ocena (1) wspaniała kadra, pięknie urządzone sale, duży ogród , miła obśluga. Michał