mama Kasi i Tymka - opinia (2) Przedszkole jest rewelacyjne pod kazdym wzgledem ! Moje dzieciaki je... mama Kasi i Tymka mama - opinia (1) Wspaniałe przedszkole, w pełni profesjonalna kadra. Nawet w trudnym okresie... mama Marcin - opinia (1) Panie opiekunki zajmują się dziećmi z pasją. Bardzo wysoki poziom usług. Marcin
Ulua - opinia (1) Bardzo miła atmosfera. Nauczycielki kompetentne, a Pani Dyrektor kieruje się... Ulua Iza - opinia (1) Córka chodzi do przedszkola od roku. Jestem bardzo zadowolona. Panie są... Iza Lisiaczka - opinia (1) Super kadra, język angielski jak na anglojęzyczne przedszkole na bardzo... Lisiaczka Joanna - opinia (1) Przedszkole Lokomotywa całym sercem polecam rodzicom, którym zależy na... Joanna Adam - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z przedszkola, mój Michałek zawsze chętnie tam... Adam Weronika - opinia (1) Najlepsze przedszkole pod słońcem. Panie mają wspaniałe podejście. Dzieci... Weronika Patrycja - opinia (3) Super placowka, fantastyczna opieka, "ciocie" sa bardzo zaangazowane i widac,... Patrycja dominika w. - opinia (3) Polecam wybrać to przedszkole dla waszych dzieci bo pracują tutaj bardzo... dominika w. Kasia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z tej placówki. Panie naprawdę lubią dzieci.... Kasia Jerzy - opinia (2) Opieka to niedoświadczone studentki albo dziewczyny po liceum i to bez... Jerzy Magda M - opinia (1) Dobra opieka, bardzo ciekawe, rożnorodne zajęcia. Super podejście językowe.... Magda M Anna - opinia (1) Ciekawe i dobrze przygotowane zajęcia. Najlepsi nauczyciele, rodzinna... Anna mama - opinia (1) Świetne przedszkole na bardzo wysokim poziomie z profesjonalną kadrą. Polecam mama tatuś - opinia (1) Zarządzaniem przedszkolem to pomyłka. Dyrekcja jest z poprzedniej epoki.... tatuś Mama - opinia (2) Ja nie polecam tam jest zimno!! Moje dziecko zawsze miało zimne rączki w... Mama Mama Lilki - opinia (1) Bardzo przyjazne miejsce dla dzieci.Córka uwielbiała chodzić do... Mama Lilki PN - opinia (1) Moje dziecko bardzo lubi swoje przedszkole i Panią wychowawczynię, jest z nią... PN