nie polecam - ocena (1) Bardzo złe, radzę unikać. Za wiele dzieci, za mało nauczycieli. Niedasizm.... nie polecam Ola - ocena (1) Najlepsze przedszkole pod słońcem! Od początku do końca! Wszystko jest... Ola Ela - ocena (1) Polecam z całego serca. Syn zaczął chodzić do przedszkola od września. Panie... Ela
Iza - ocena (1) Polecam  ze względu na profesjonalną opiekę i edukację, bogatą ofertę zajęć... Iza Ania - ocena (1) Wspaniałe przedszkole. Świetnia atmosfera i zaangażowanie nauczycieli.... Ania Martyna - ocena (1) Świetne, kameralne miejsce i miłe Panie nauczycielki! Codziennie zajęcia... Martyna Gosbrz@gmail.com - ocena (1) Polecam z calego serca. Duzo dodatkowych zajęc, codzienne spacery.... Gosbrz@gmail.com Patrycja M - ocena (2) Żłobek Toddlers to naprawdę wspaniałe miejsce dla maluchów, które... Patrycja M Filip M - ocena (2) Przedszkole, do którego uczęszcza moje dziecko, zasługuje na moją wyjątkowo... Filip M Wolne miejsce dla dzieci w przedszkolu Przymorze (1) Drodzy Rodzice! Publiczne Przedszkole Nr 54 "Fantazja" na Przymorzu ma... Mama Antka kamila - ocena (1) Najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać dla naszego synka. Panie cudowne. Nic,... kamila Ola - ocena (1) Córka bardzo lubi tę placówkę. Zaangazowanie panie, ktore pomagaja w... Ola Dorota - ocena (1) Bardzo fajne przedszkole! Ciocie są bardzo miłe i mają w sobie dużo ciepła... Dorota Ola - ocena (1) Nie zapeszając, bardzo przytulna, bliskosciowa placowka. Adaptacja zgodnie z... Ola Rodzic - ocena (1) To jest placówka, która wbrew nazwie, niestety zapewnia stres rodzicom oraz... Rodzic Alicja - ocena (1) "Fajowe miejsce" tak twierdzą moje dzieci zachwycone całą załogą polecam z... Alicja Michał - opinia (4) Nieprzyjazne dzieciom z problemami miejsce i dyrektorka z poprzeďniej epoki. Michał Karol - ocena (1) Polecam całym sercem! Z różnych względów to już trzecie przedszkole do... Karol Gosia - ocena (1) Polecam! Co jak co, ale miejsce jest godne zaufania. Dbają o dzieci,... Gosia Monika - ocena (1) Cudowne miejsce ze wspaniałą empatyczną kadrą. Bardzo podoba mi się kameralny... Monika