BlueMother - ocena (1) To przedszkole jest bardzo fajne. Jest mnóstwo ciekawych zajęć. Codziennie... BlueMother Michał - ocena (1) wspaniała kadra, pięknie urządzone sale, duży ogród , miła obśluga. Michał Agnieszka Lewis - ocena (1) Wspaniałe przedszkole, świetna kadra, syn je uwielbiał, każdy mega... Agnieszka Lewis
Korzystający - ocena (1) Przedszkole w dobrze skomunikowanej okolicy. Kameralne, wszystkie zajęcia w... Korzystający mamuśka - ocena (2) Przedszkole Baśniowa Akademia w Gdańsku to super miejsce. Jest tam miło i... mamuśka Ania - ocena (1) Cudowne przedszkole. Bardzo zadbane, niesamowicie zorganizowane. Kadra... Ania Iwona - ocena (1) Opieka jest super panie bardzo miłe Iwona Katarzyna - ocena (1) Moje dziecko bardzo lubi to przedszkole a ja nie mam zastrzeżeń. Jest to... Katarzyna Paweł - ocena (1) Wykwalifikowana kadra, świetnie wyposażenie, rozmaite atrakcje z różnych... Paweł Kasia - ocena (1) Do tego przedszkola chodzą obie moje Córki. Panuje tam przyjazna atmosfera.... Kasia Klaudia Juckiewicz - ocena (1) Niestety muszę zmienić poprzednią, pozytywną opinię o przedszkolu Artistic. Z... Klaudia Juckiewicz Karolina - ocena (1) Cudowne miejsce! Super zajęcia w ramach programu. Oferują też dodatkowe... Karolina Alicja - ocena (1) Najwspanialsze przedszkole pod słońcem !!! Polecam z całego serca. Mój syn... Alicja A.K. - ocena (1) Niedlugo konczymy przygode z przedszkolem na Kilinskiego , wiec pozwolilam... A.K. Mami z Suchanina - ocena (1) Polecam Sąsiadom! My jesteśmy w przedszkolu od tego roku i zachwyciła nas... Mami z Suchanina Patrycja - ocena (1) Wspaniałe przedszkole , cudowne Panie , dziecko zaopiekowane i szczęśliwe ;) Patrycja Magda - ocena (1) Cudne miejsce. Przedszkole bardzo fajne,duże zaangażowanie ze strony Pań jak... Magda Rodzic - ocena (1) Wspaniałe przedszkole. Lepiej nie mogliśmy trafić. Łza się w oku kręci, gdy... Rodzic Meggi - ocena (1) Przedszkole stworzone dla mojego dziecka. Czystość, schludność do wielki atut... Meggi Katarzyna Słoboda-Głowacka - ocena (1) Opinią dotyczy żłobka w Alchemia II. Jesteśmy zachwyceni placówką. Największą... Katarzyna Słoboda-Głowacka