Monika Kołakowska - opinia (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola, obie córki uczęszczają już kolejny... Monika Kołakowska MK - opinia (2) Bardzo polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni a przede wszystkim nasza córka.... MK Aleksandra - ocena (1) Polecam, córka chodziła do Megamocnych przez 3 lata i jesteśmy bardzo... Aleksandra
Szymon - ocena (1) Jeżeli szukacie kameralnego przedszkola z bardzo indywidualnym podejściem do... Szymon Lucyna - ocena (2) Chciałbym wyrazić swoją ogromną wdzięczność za to, co udało się Państwu... Lucyna Agnieszka - ocena (1) Cudowne miejsce . Gorąco polecam . Ciepłe Panie, oddane i zaangażowane.... Agnieszka Mama z grupy tygrysków - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście do każdego przedszkolaczka. Panie są... Mama z grupy tygrysków Tomek - ocena (1) Super miejsce dla naszych pociech. Blisko natury z bardzo profesjonalna kadra. Tomek Magda - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam to przedszkole! To miejsce w którym dzieci od... Magda Agata - opinia (1) Serdecznie polecam Przedszkole Kolorowe. To wyjątkowe miejsce dla dzieci,... Agata Ewa K - opinia (1) Moja córka zawsze uczęszczała z uśmiechem do przedszkola. Nigdy nie było... Ewa K Volha - ocena (1) - adaptacja marzeń. do 10 dni, razem z rodzicem, panie są bardzo pomocne w... Volha Wiktoria - opinia (1) Mój syn już drugi rok uczęszcza do IWRD. Wcześniej przez pół roku w innym... Wiktoria Weronika - opinia (1) Z całego serca polecam! Jest to miejsce pełne ciepła, rodzinnej i domowej... Weronika Małgorzata - opinia (1) Przedszkole kameralne, z indywidualnym podejściem do każdego dziecka.... Małgorzata Dyrekcja - opinia (1) Odnosząc się do wiadomości P. Moniki Szanowna Pani Moniko, Z wielka... Dyrekcja Magda - opinia (1) Po 3 latach owocnej współpracy szczerze polecamy Ptysiowe Przedszkole i z... Magda Monika - opinia (1) Wspaniałe miejsce!!! Ogromne zaangażowanie i serce wszystkich cioć sprawiają,... Monika Gosia - opinia (2) 2 lata temu czytając opinie miałam wątpliwości czy zapisać córkę do tego... Gosia MarcinB. - opinia (2) Super opieka. Dziecko codziennie idzie i wraca ze żłobka zadowolone. Polecam. MarcinB.