Monika - ocena (1) Cudowne miejsce ze wspaniałą empatyczną kadrą. Bardzo podoba mi się kameralny... Monika Anna - ocena (1) Niestety przedszkole bardzo obniżyło poziom opieki nad dziećmi. Braki kadrowe... Anna Ewelina - ocena (1) miejsce godne pochwały. Wspaniałe, rodzinne, ciepłe, przytulne i bezpieczne.... Ewelina
Monika - ocena (1) Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona. Wybór trafiony. Moje dziecko... Monika Katarzyna Szałwińska - ocena (1) Najlepsze przedszkole jakie mogłam wybrać dla mojej córki. Jest tam... Katarzyna Szałwińska Ania - ocena (1) Przedszkole Baśniowa Akademia na ulicy Baśniowej 10 w Gdańsku w okolicach... Ania Anastazja Hakiri - rodzic - ocena (1) Nazywam się Anastazja Hakiri i jestem matką 3- letniej córeczki, która... Anastazja Hakiri - rodzic Rodzic - ocena (1) Miejsce bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne. Wspaniała kadra, pełna... Rodzic Agnieszka - ocena (1) Jest cudownie! Polecam Agnieszka Marzena - ocena (1) Na prawdę miejsce godne polecenia dla właściwego rozwoju dziecka w oparciu o... Marzena Magda&Piotr - ocena (1) Dołączamy się i potwierdzamy wcześniejsze pozytywne opinie o przedszkolu.... Magda&Piotr Magdalena - ocena (1) Nasz synek uczęszcza do przedszkola MM Strzyża drugi rok. Jesteśmy bardzo... Magdalena Sylwia - ocena (1) Do przedszkola uczęszczają dwie córki, w wieku 5 i 3 lat. Dla młodszej nie... Sylwia Grzegorz Sońta - opinia (2) Przedszkole Fregata okazało się najlepszym wyborem dla naszego syna. To... Grzegorz Sońta Gdańszczanin - ocena (1) Syn uczęszcza tu od połtora roku, jest bardzo zadowolony, i my też, dziecko... Gdańszczanin Marta - ocena (1) Cudowne, bezpieczne miejsce, gdzie moje dziecko ma możliwość doświadczać w... Marta Kasia - ocena (1) Bałam się adaptacji - niepotrzebnie. Trzeciego dnia dziecko zostało z paniami... Kasia Mama Przedszkolaka - opinia (2) Bezpieczna przystań dla mojego dziecka. Polecam z całego serca to miejsce. W... Mama Przedszkolaka Agata - opinia (2) Najlepsze przedszkole ever! Bardzo polecam, super atmosfera, zabawy, wyprawy... Agata A. K. - opinia (2) Najlepsza placówka, jaką można wybrać dla dziecka. Fachowa, zawsze... A. K.