Kontakt telefoniczny - porażka (1) Nie jestem osobą, która po jednym lub nawet kilku incydentach piszę opinie,... Kontakt telefoniczny - porażka Pozytywnie (1) Co prawda z rejestracja są problemy, ale nie zdażyło mi się zostać... Krzysztof odradzam (1) odradzam, najgorsza w trójmiescie, unikac, poczawszy od recepcji po... klient
Dramat (1) Poszedłem z bólem gardła i Pani doktor stwierdziła, że jest zaczerwienione i... I. masakra (1) nikt nie odbiera telefonów,do ogolnego lekarza dostac sie to stanie w kolejce... sylwia Najgorsza przychodnia! (1) Najgorsza możliwa przychodnia i chodzi tu głównie o rejestrację. Nie wiem... Ad Dermatolodzy (1) Panowie mają podejście bardzo "lajtowe" , generalnie nic Ci nie dolega , a te... Katarski Chyba nigdy nikt z was nie był w przychodniach na terenie Gdyni.. (1) Witam Oczywiscie nie wszędzie jest kolorowo tu też są minusy. Racja jeśli... Mama Dopóki dyrektorka nie ustąpi ta przychodnia nie będzie normalna (2) Po pierwsze potwierdzam, rejestratorki mają gdzieś telefony. Czasem zdarza... Kazik Przychodnia (1) Bardzo miłe panie w rejestracji, polecam! Pacjent Rejestracja (1) To prawda, dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem i tu nie chodzi o... Mama Rejestracja (1) Dodzwoniłam się za pierwszym razem, na wizytę czekałam 2dni,Pani... ktoś Dodzwonienie graniczy z cudem (1) Zeby dodzwonic sie do tej przychodni trzeba miec zdrowie i cierpliwosc po to... Wsciekla Strona internetowa (1) Czy ta służba zdrowia, na którą idą miliardy, nie może mieć strony... lu rejstracja (1) To jest poprostu śmieszne, byłam rano o 7:07 i niedostałam już numerku zeby... Karola BEZDUSZNOŚC I AROGANCJA (1) Przyłaczam do opinii innych pacjebtów. Do pań z rejestracji nie dociera to,... Janusz Masakra! Czy tak jest wszędzie??? (3) Jeden wielki bałagan! Do dzieci chorych nie można rejestrować się dzień... karolina TRAGEDIA (1) Panie w rejestracji powinne zmienić pracę. Są nie douczone, kiedy przyszłam... B1W negatyw w 100 % (1) moja dziewczyna urodziła curke i po dwoch tygodniech miala straszna goraczke... maniek Tragedia!!!! (1) Przychodnia która nie realizuje swojej roli wyznaczonej przez NFZ, tzn. o... Gdynianin