CO TO MA BYĆ!!! (3) Dodzwonić się do przychodni masakra,albo zajęte a jak wolny sygnał to nikt... Dorota Kierownik tej placówki to człowiek pozbawiony kultury (4) Kierownik tej placówki to człowiek pozbawiony kultury Nie będę się rozpisywać... Pacjent Natalia (1) Nie jest taka zła.Dodzwonic sie mozna,terminy szybkie,lekarze "niektórzy"... Natalia...
rejestracja pacjentów (1) do dupy ! pikuś Dobra przychodnia, egzotyczny kierownik (1) Moim zdaniem przychodnia bardzo w porządku, jak ktoś chory to go wyleczą,... Filip beznadzieja (1) panie na recepcji- nieprzyjemne i wredne pobieranie krwi- masakra (boląca... Justa Bronię (1) Muszę stanąć w obronie w niektórych kwestiach, Korzystam z tej przychodni od... Justyna wierna pacjentka - opinia (1) Jesteśmy cala rodzina juz od jakiegoś czasu pacjentami tej przychodni i... wierna pacjentka omijać z daleka (1) Po ostatniej wizycie u pediatry i też u innego lekarza zdecydowanie szukam... rozczarowana pobieranie krwi to koszmar (1) Bylam ostatnio na pobraniu krwi w przychodni po raz pierwszy i... Magda YennaP - opinia (1) Pediatrzy bardzo mili, ale umowic sie telefonicznie na wizyte - tragedia,... YennaP ZMIENIŁAM PRZYCHODNIĘ Z CAŁĄ RODZINĄ !!!!! (1) Przychonia tam to prywatny folwark.W grudniu zachorowało mi moje niemowlę -... andmarest Do Słomińskiego trzeba sią przyzwyczaić (1) Ale nie zgadzam się z opinią że to zły lekarz. Na pewno nie umie rozmawiać z... jolam POLI - opinia (1) Sama przychodnia jest nawet nawet tylko lekarze nie zbyt fajni tak jak... POLI Jak jest kierownikiem to mysli ze wszystko moze (1) Jestem zbulwersowana podejsciem kierownika przychodni(ale nie tylko)do... monia grazyna brzeska - opinia (1) wiecej na temat obsługi lekarskiej jesli podany mi zostanie mail do... grazyna brzeska