katarzyna - opinia (1) Najlepsza Pani Doktor od psich molosów. Chyba większość właścicieli mopsów,... katarzyna Wszystkim właścicielom zająców szczególnie polecam !!!! (2) Wspaniała, cudowna, niesamowicie zaangażowana dr. Marcela Wawrzyniak –... Kaśka Najlepsi w 3City (1) Najlepsza przychodnia, przemiła obsługa, bardzo niskie ceny usług. Czasem... Tomek
Najlepsi! (1) Najlepsza lecznica na Pomorzu! Na swojej drodze spotkałam wielu weterynarzy... gdynianka Nie polecam doktor Bielskiej !!! (5) Zdecydowanie odradzam leczenia gryzoni u tej pani. Jest niesympatyczna i w... ~Magda elka - opinia (1) Pani dr Anna Bielska przesympatyczna z wielką wrażliwością dla małych jeży... elka weterynarze z pasją (1) Nasz kot rosyjski z problemami urologicznymi walczy kilka lat. Zarówno Pani... kasia i kot Iwan. Podziękowania dla p. dr Bielskiej (1) Uratowała zwierzaki mojej córki. Nasze szczurki chorowały a niestety... Bożena królik (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam wszystkim waldo Średnio... (1) Wybrałam się do tej lecznicy ze swoim młodziutkim króliczkiem. Naczytałam się... Joasia Polecam tę lecznicę! (1) Miałam ciężko chorego psa, byłam z nim w innej lecznicy, gdzie był leczony... Maria Nie znam lepszej lecznicy! (1) Mój królik już dwa razy został uratowany- miał zator. Za każdym razem dobrze... Gosia Liczą się pieniądze, a nie zdrowie zwierzaka.... (1) Dwie młode Panie na które ostatnio trafiałam wykazały się kompletnym brakiem... Ewa Najlepsza lecznica w całym Trójmieście! (jak nie na pomorzu) (1) Moim skromnym zdaniem to najlepsza lecznica w całym Trójmieście. Każda z Pań... Ania RE WE LA CJA !!!!! (1) Pani dr. Taube ma moja dozgonna wdziecznosc za uratowanie dwoch moich... posiadacz dwoch kotow i psa :) Jak najbardziej POLECAM! (1) Mam szynszyle, ciężko było mi znaleść odpowiednią lecznicę, w której lekarz... Gośka UWAGA NA STERYDY! (1) Zle postawiona diagnoza, ogromna dawka sterydow omalo nie doprowadzila mojego... Gdańszczanka szczerze polecam (1) Polecam ja i moje szynszyle. Jedna miala problemy ze zgryzem. Na dodatek... justyna Dr Taube jest profesjonalistką!!! (1) O czym swiadczą dłuugie kolejki!:) Chodzilismy z naszym psakiem do 2... Katarzyna dr Taube-Rewelacja (1) dr Taube-Rewelacja Paulina