Urokliwe miejsce z niekoniecznie dobrym jedzeniem (1) Trafiliśmy na akcję 50% ceny. Nie zaoferowano nam wina lub piwa jak było na... Łukasz i Magda Ładnie ale mało smacznie (1) Restauracja ma ładny wystrój, gorzej z obsługą i, co najważniejsze, kuchnią.... Queeny polecam (1) Wyśmienite jedzenie i niepowtarzalna atmosfera.polecam! ewa
Fantastycznie (1) Obsługa - miła i fachowa, nie nachalna, menu - bez zarzutu tak jak i same... Zadowolona rodzinka świetna restauracja (1) Przyszłam z mężem, po raz pierwszy, bardzo nam się podobało.Mieliśmy bardzo... basia rewelacja :) (1) skorzystałam z oferty Restauracji Estragon i wyprawiłam u nich przyjęcie... Ewa B. Bożena - opinia (1) Polecam lokal na imprezy rodzinne typu: chrzciny, komunie, jubileusze,... Bożena POLECAM (1) Po każdej wizycie w restauracji staram się dodać opinię. Frontowe drzwi... gdański smakosz Byle jak (2) Kelnerki zagubione. Menu na pogniecionych, latających świstkach. Barman jest... hartman2 Akcja 50% ceny.TOTALNA PORAŻKA (1) Nie bylo piwa,nie bylo wina,nie bylo przystawek.Po 1,5 godziny dostalismy... degustator zwycięski Weekend za pół ceny :) (1) Na wizytę wybraliśmy sobotnie popołudnie "weekendu za pół ceny". Już w czasie... ola Bardzo pozytywne zaskoczenie - polecam gorąco ! (1) Zrobiłam rezerwację dla kilku osób - z okazji roczku mojej córeczki.... Magdalena wtorkowe spotkania dla mam z dziecmi (1) chcialam tu przekazac wyrazy uznania dla Estragonu za organizacje spotkan dla... marta Joanna & Alan - opinia (1) Mieszkam w anglii a tego dnia odbylo sie dlugo wyczekiwane przez nas... Joanna & Alan Niezapowiedziany obiad (1) Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy dotyczacych tego miejsca.... Asia wesele 2.10.2009 (1) Mamy skrajnie odmienna opinię. Po pierwsze to dzięki Estragonowi udało się... D. M. K A T A S T R O F A ! ! ! (1) 18 LIPCA 2009 ORGANIZOWALIŚMY W ESTRAGONIE PRZYJĘCIE WESELNE. IMPREZA SIĘ... DAMIAN Świetny lokal (1) Trafiliśmy tam przypadkiem, chroniąc się przed deszczem, mile sie... olaf Naprawdę dobre jedzenie (1) Coż tu dużo mówić. Naprawhdę genialne jedzenie. Chodzimy tam z żonką,gdy... Tomek K. Tweety - opinia (1) Dania bardzo dobre w szczególności rybki :-) drinki te które zamówiliśmy to... Tweety