rysmal - opinia (1) Szybko,smacznie i z pewnością do polecenia rysmal Smaczne miejsce (1) Świetna restauracja z włoską kuchnią w bardzo dobrym wydaniu. Może do... Jan jako tako (2) Jedzenie jest dobre. Co o dziwo zjadłem obiad i już byłem syty, a znam swoje... Paweł
Polecam (1) Restauracja w dobrej lokalizacji z odpowiednim menu. Co najbardziej zaskakuje... sandrik1 Jest nad czym popracować (1) Lokal przyjemny, obsługa miła a co najważniejsze kompetentna. Menu - każdy... Wojtek Rozczarowujące (2) 1. Ceny z czapi zupełnie inne w menu na stronie inne w resteuracji a jeszcze... px Piękny ogródek (3) Piękny ogródek,dekoracja stołu wspaniała najładniejsza nad Motławą i ten... Magda Italia nad Motławą! (1) Jedzenie na najwyższym poziomie. Przy każdej z naszych dotychczasowych wizyt... Tomasz Jurski Dobra kuchnia (1) Ogólnie wrażenia pozytywne. Lokal może nie za duży, być może przy zajętych... MarkSD restauracja degustacyjna - wchodzisz głodny i taki też wychodzisz (1) Wybraliśmy się z rodziną w celu nasycenia swych apetytów kuchnią włoską...... -Zawiedziona Szczerze polecam (1) Jesteśmy z Mężem szczęśliwi, że w Gdańsku jest restauracja, którą możemy... Monika Najlepsza w Gdańsku! (1) Byłem i z przyjacielem, i z żoną, i z całą rodziną. Zawsze wspaniała obsługa,... Igor B. Dobra kuchnia - chore ceny (1) obiadek bez alkoholu dla 4 osób 860 zł Red Bartek - opinia (1) Potraw tak dobrej kuchni nie jadłem dawno. A jadam w restauracjach... Bartek Rewelacja ! (1) Polecam każdemu kto potrafi docenić tak wykwintną kuchnię. Wspaniałe dania,... Marcin Niby elegancko i drogo, ale to jest restauracja dla turystów (4) Zachęceni recenzjami wybraliśmy się ze znajomymi na sobotnią kolację do... Piotr Polecam wszystkim lubiacym dobra kuchnie (1) Pyszne jedzenie Profesjonalna obsluga Przyjazne wnetrze P O L E C A M !!! Pawel Da Grasso (1) Witam chcialem dodac opinie na temat tej restauracji... piers z kurczaka... piorek rewelacyjna obsługa, wspaniałe wwalory smakowe (1) Byliśmy tam wieczorem we dwoje na kolacji. Szef kuchni poświęcił nam sporo... Sebastian wrócę tam (1) Obsługa przemiła, potrawy pyszne. Tylko ceny ciut wysokie. Ale i tak wrócę w... Haszka