Pawel - ocena (1) Pyszne jedzenie, miłe i eleganckie wnętrze i super obsługa! Pawel Mariusz - opinia (1) Rewelacyjna restauracja z ciekawym sezonowym menu / foie gras z gęsi i stek... Mariusz Rysmsl - opinia (1) Byliśmy zachwyceni wyśmienitym menu.Napewno wrócę,gdy nadąży się tak... Rysmsl
rysmal - opinia (1) Szybko,smacznie i z pewnością do polecenia rysmal Smaczne miejsce (1) Świetna restauracja z włoską kuchnią w bardzo dobrym wydaniu. Może do... Jan jako tako (2) Jedzenie jest dobre. Co o dziwo zjadłem obiad i już byłem syty, a znam swoje... Paweł Polecam (1) Restauracja w dobrej lokalizacji z odpowiednim menu. Co najbardziej zaskakuje... sandrik1 Jest nad czym popracować (1) Lokal przyjemny, obsługa miła a co najważniejsze kompetentna. Menu - każdy... Wojtek Rozczarowujące (2) 1. Ceny z czapi zupełnie inne w menu na stronie inne w resteuracji a jeszcze... px Piękny ogródek (3) Piękny ogródek,dekoracja stołu wspaniała najładniejsza nad Motławą i ten... Magda Italia nad Motławą! (1) Jedzenie na najwyższym poziomie. Przy każdej z naszych dotychczasowych wizyt... Tomasz Jurski Dobra kuchnia (1) Ogólnie wrażenia pozytywne. Lokal może nie za duży, być może przy zajętych... MarkSD restauracja degustacyjna - wchodzisz głodny i taki też wychodzisz (1) Wybraliśmy się z rodziną w celu nasycenia swych apetytów kuchnią włoską...... -Zawiedziona Szczerze polecam (1) Jesteśmy z Mężem szczęśliwi, że w Gdańsku jest restauracja, którą możemy... Monika Najlepsza w Gdańsku! (1) Byłem i z przyjacielem, i z żoną, i z całą rodziną. Zawsze wspaniała obsługa,... Igor B. Dobra kuchnia - chore ceny (1) obiadek bez alkoholu dla 4 osób 860 zł Red Bartek - opinia (1) Potraw tak dobrej kuchni nie jadłem dawno. A jadam w restauracjach... Bartek Rewelacja ! (1) Polecam każdemu kto potrafi docenić tak wykwintną kuchnię. Wspaniałe dania,... Marcin Niby elegancko i drogo, ale to jest restauracja dla turystów (4) Zachęceni recenzjami wybraliśmy się ze znajomymi na sobotnią kolację do... Piotr Polecam wszystkim lubiacym dobra kuchnie (1) Pyszne jedzenie Profesjonalna obsluga Przyjazne wnetrze P O L E C A M !!! Pawel