Dorocia - ocena (1) Polecam restauracje kos pyszne jedzenie bardzo Polecam Dorocia Wioleta Saracen - opinia (1) Jedzenie bardzo pyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Idealny czas... Wioleta Saracen MIKA z rodziną - opinia (1) Bardzo miło spędziliśmy rodzinne spotkanie w Restauracji Kos Na widelcu.... MIKA z rodziną
DP - opinia (1) wielkie rozczarowanie!!!! 170 zł wydane lecz najbardziej zmarnowane pieniądze... DP Renia - opinia (1) Bardzo dobra jakość potraw, duże porcje, cena adekwatna do dania. Renia kiki - opinia (1) smacznie zdrowo miło ,place zabaw to bajka dla dzieci kiki Magdalena - opinia (2) W KOSie bywałam często, ale niestety teraz coraz rzadziej :( Jest to... Magdalena Nowa karta - do bani (2) Restauracje KOS wspominałam bardzo mile do czasu wprowadzenia nowej karty.... Pyszne jedzenie, świetny pokój zabaw (1) Byliśmy nie dawno w restauracji KOS na lunchu. Pyszne pozycje w przystępnej... Krystian kos (1) to już nie jest ta restrauracja co kiedyś... ; od poczatku istnienia KOS-a... dorota Raj dla podniebienia :) (1) Gorąco polecam KOSa- po raz kolejny się nie zawiodłam, Pomidorowe gnocchi z... Monika Świetne jedzenie i obsługa (1) Świetne jedzenie nie długi czas oczekiwania , wszystko podane sprawnie i do... Dominik Porażka (1) Na 4 zamówione dania, tylko jedno podano zgodnie z zamówieniem. Koleżanka już... ryba prawie wszystko super... (1) dania bardzo dobre, ale o wiele za duże. ew od razu wziąć danie główne na... Michał Świetny wystrój i super plac zabaw dla dzieci (1) Niestety, przed powiększeniem kos był super miejscem. Dobre jedzenie i... Dawid Okropnie (1) Jedzenie zostało podane przed talerzami, bo kelnerka... Michał Nie polecam (1) Wystrój bardzo przyjemny. Natomiast jedzenie kiepskie. Byłam ze znajomą w... Dorota Bardzo! (1) Odwiedziliśmy z mężem KOS w tygodniu ok 18.30. Dośc dużo ludzi. Ruch.... gdańszczanka Pyszne jedzonko!!! (1) W Restauracji Kos jestem średnio 2-3 razy w miesiącu. Zawsze pyszne jedzenie,... Karolina Świetne jedzenie !!! (1) Odwiedziłem dziś restaurację ze znajomymi zamówiliśmy dania z wkładki... Sławek