Hmm.. mieszane uczucia (1) Restauracja włoska?..raczej nie. Nieciekawy klimat, ponuro. Jedzenie... zabol niestety jestem na NIE (2) Byłam dziś z koleżankami w tej "restauracji" bo zachciało nam się włoskich... m e l pysznosci :) (1) Uwielbiam ta restauracje, menu jest super. Uwielbiam danie nr 83 a ostatnio... anncha
pogorszyło się... (1) dawniej jedzenie było wyśmienite...natomiast teraz zdecydowanie gorzej...smak... Magda Godna polecenia ! (1) Lokal wart uwagi. Dania wykwintne. Jestem częstym gościem. Daję 6, chociaż... Ewka REWELACJA (1) Obsługa (pan kelner w ciemnych włosach) na 6 z plusem, mega zaangażowany,... Agnieszka Świetna restauracja godna polecenia (1) Wpadam co jakiś czas i za każdym razem wychodzę najedzona i zadowolona.... Magda Bardzo fajna knajpka (1) Bylismy z wiziyta w Polsce i znajomi zaprosili nas tutaj. Obsluga byla bardzo... Maria Naprawdę fajna knajpka! (1) Do tej restauracji chodzę od lat i nigdy się nie zawiodłam. Jedzenie jest... Asia OBSŁUGA TRAGEDIA (3) Przyszłam z koleżankami wieczorem do La Vity, chciałyśmy posiedzieć i pogadać... zawiedziona Bar z fatalnym jedzeniem (1) Obsługa na początku miła, później impertynencka, sznycel pływał w ohydnym... gluwoj Tłuste jedzenie (1) Niestety jedzenie było niedobre. Mój własny "sznycel" dosłownie pływał w... niezadowolony ślinka cieknie (1) bardzo polecamy! Gdyby zamknieto La Vite, czesc moich kubkow smakowych... J&L nieźle ! (2) Jedzonko dobre, dla dzieci również. Pani kelnerka b.miła, szybciutko sprząta... Monika Według mnie jedna z lepszych restauracji w Trójmieście (1) Gorąco polecam. Jestem stałym bywalcem gdyńskiej La Vity i na prawdę ciężko... stały bywalec MOJA ULUBIONA RESTAURACJA PRZESTAŁA NIĄ BYĆ:( (1) Ostatnio jedzenie w La Vicie jest coraz słabsze. Makarony rozgotowane,... Ewelina całkiem dobre jedzenie (2) Byłam pierwszy raz w La Vicie i całkiem mi się podobało chociaż wystrój nie... Kasia Warto spróbować (1) Była to moja druga wizyta w tym lokalu i z czystym sumieniem mogę polecić.... Oliwia Bardzo dobra kuchnia. (1) Kurczak w sosie szafranowym z makaronem to smak, który kojarzę z tym lokalem... Alicja Rewelacja (1) Przepyszne jedzenie, miła obsługa.Restauracja godna polecenia dla osób które... Magda