Nie polecam (1) Zaczynając od tego że długo się czeka przy dwóch stolikach zajętych zaznaczam... Pani Tragiczna obsługa i brudno (1) Od lat wpadałem do La Vity w Gdyni, kiedyś randki, później z żoną i dzieckiem... łukasz Coraz gorzej!!!- a szkoda... (1) Właśnie wyszliśmy z żona z restauracji i po raz pierwszy (od kilku lat raz na... 1 marca 2018
Zdziwienie (1) Jestem stalym klientem. Nie jem tam codziennie, ale kilka razy w roku od... Witek Dobrze z drobnymi mankamentami (1) Przy pierwszej wizycie po południu dość długo czekaliśmy na obsługę i podanie... Solo Jeśli chcesz zjeść coś innego niż zamówiłeś (1) to miejsce właściwe. Miały być medaliony z polędwiczki wieprzowej a był... wybredny? Nie polecam! (1) Do la vity chodziłam kilka lat 2-3 razy w miesiącu, gdyż była to nasza... Ilona Przepyszne jedzenie! (1) Cudowna knajpka z pysznym włoskim jedzeniem. Polecam wszystkim znajomym... Kasia Nie polecam (1) Czekając na zamówione dania ponad godzine, jedzenie bylo mdłe i nie dobre.... Kasia Polecam (1) Byłem ostatnio i polecam, pizza była dobrze wypieczona, smaczna, obsługa... Adam Raczej nie polecam.. (1) Miejsce w dobrej lokalizacji, obok inne restauracje, a tak przecietnie w la... Karina Rozczarowany drugi raz i na tym juz koniec! (1) Niestety miejsce mimo wielu gości, nie należy juz do tych z górnej półki.... Sandrew Przede wszystkim straszny hałas (1) dostaliśmy stolik przy miejscu zwrotu naczyń + ogromny hałas z sali nie... hydroboy Ceny dobrej restauracji-jakość bistro (1) Byłam z mężem w tej restauracji wczoraj i zrobili wyjątkowo złe wrażenie,... Paula rozczarowanie (1) Popsuło się. Kiedyś było smacznie. Aktualnie jakość w dół. Miałam ochotę na... Kasia Straaaaaaszna lipa! (1) Minusy: - brak informacji od kelnera o czasie oczekiwania blisko godziny na... Malzenstwo Jak najdalej! (1) Naprawdę dawno się tak nie zawiodłam na restauracji. Obsługa b.... Aga Zdecydowanie nie polecam!! (1) Bardzo długi czas oczekiwania na przyjęcie zamówienia a także na jego... Niezadowolony klient Nigdy wiecej tam mnie nie zobacza - zdecydowanie mowie na NIE!!! (1) Szanowni klienci obecni i byli (bo raczej nie przyszli) chcialbym sie... Dawid zdecydowanie NIE (1) Mimo, że restauracja była prawie pusta obsługa nie potrafiła podać dania... a