Doskonale. (1) byłam tam z moim chłopakiem w moje urodziny i naprawde jestem zadowolona.... Prawdziwa Koneserka Dań Włośkich Uwaga na -->Surowe dania!! (1) Udałam się z moim mężem do tej restauracji i żałuję Obsługa jest fatalna i... Oliwia Jest dobrze, polecam. (1) Witam, ostatnio nie byłem stałym bywalcem restauracji i raczej chodziłem do... Andrzej K.
nigdy więcej (1) Przyjemny wystrój i podobno dobry szpinak (opinia towarzysza), tyle pozytywów... Aletheia EEE - opinia (1) Byłam tam wczoraj na kolacji i byłam bardzo zadowolona, jedzonko pycha (ja z... EEE Polecam (1) Do La Vity zaglądam często, głównie z rodziną / żona, dziecko. Przy tym... dom Asta - opinia (1) Ok, zgadzam się, że obsługa nie jest zbyt szybka ( szczególnie rozwala mnie... Asta super miejsce, super ludzie (1) fajna obsługa ludzi, kt. cieszą na "Twój" widok, kiedyś nawet tuż przed... ania tragedia (1) Do tej pory byłam zadowolona z jedzeia, przysteponych cen i wielkości porcji... Vivien Delikatnie mówiąc ŻENADA. BAR WOLNEJ OBSŁUGI LA VITA. (1) Może nie byłem zbyt częstym, ale systematycznym gościem tej "resteuracji" -... lolo Bardzo dobre jedzenie w przestępnej cenie! (1) Jestem stałym bywalcem restauracji La Vita. Razem z rodziną w weekendy... Moniaa ... chcesz dobrze i miło zjeść... nie idź do La Vita !! (1) Byłam w "La Vita" dwa razy, za pierwszym razem nawet dobrze zjadłam (bez... aisud Pogorszyło się... (1) W lipcu zaplanowaliśmy z narzeczoną spędzenie miłego wieczoru w La Vita z... Adam Ogólnie POLECAM (1) Jedzenie świetne, jednakże na to jedzenie trzeba dluuugo czekac. Zupa... caesar la Vita (1) Polecam! gosia jedzenie i obsługa na plus, reszta in minus (1) Przygotowane jedzenie było bardzo dobre, można było zmodyfikować lekko menu... zjadacz co to jest (1) Dziś odwiedziłem tą restaurację. Pierwszy i ostatni raz. Zamówiłem z rodziną... mb rivelazione (1) La Vita jest dla mnie najlepszą restauracją włoską, uwielbiam ją odwiedzać,... Tuśka rewelacja (1) Ulubiona restauracja na obiad w srodku tygodnia i w weekend. Bywam tam czesto... iwcia La Vita (1) polecam!!! ???