Anna - opinia (1) Jeżeli chodzi o jedzenie to uważam że jest naprawdę smaczne! Niestety kwestia... Anna Natalia - opinia (1) jedna z naszych ulubionych restauracji; szczególnie polecam solę; jedyny... Natalia OMIJAĆ Z DALEKA!!!!! (1) W Trójmieście mieszkam już prawie trzy lata. Lubię tutejszą atmosferę i... Justyna
Dobre jedzenie (1) jedzenie dobre,nawet bardzo troche trzeba czekac,ale za to pewnie swiezo... kc hmm (1) Jedzenie nadal stosunkowo dobre, ale zauwazylam zmiane niestety na gorsze.... dg czas oczekiwania ... (1) na 2 porcje makaronu - 50 minut to zdecydowanie zbyt długo; wystarczyłoby... Lena Lokal dla niepalących? Zdecydowanie nie (1) Niedawno mój znajomy zamówił dla nas w restauracji La Vita 8-osobowy stolik... Piotr Loura - opinia (1) Kelner który nas obsługiwal był bardzo niemiły, gdyż po zwróceniu uwagi, że... Loura Już - opinia (1) Zajrzeliśmy wczoraj na spaghetti. Pełno ludzi, prawie wszystko zarezerwowane.... Już kiepska obsługa (1) Jedzenie smaczne i super drinki. Szkoda tylko, ze jest kiepska obsługa i... Pati nie polecam (1) z włoską kuchnią to rzeczywiście niewiele ma wspólnego, a pasty faktycznie... g zeszli na psy (1) w knajpie bylem kilka dni temu po dluzszej przerwie i na pierwszy rzut oka... Wojtek 70 minut czekania na posiłek ! (1) Niestey... restauracja zrobila na mnie bardzo zle wrazenie, poprzez obsluge... glodny moja ulubiona restauracja w Gdyni (1) Zdecydowanie moja ulubiona restauracja w Gdyni, rewelacyjna sola z... lu małe porcje!!! (1) polecam: la Vita fajna restauracja, dobre jedzenie, ładna knajpa, tylko... Sowa UWAGA! (1) Uwaga, w przeciwieństwie do pozostalych knajp, wizytę polecam wyłącznie w... mary POD KAżDYM WZGLęDEM TO z*******A KNAJPA (1) przejrzalem wszytkie opinie i NIE ZGADZAM się z żadną negatywną. Powiem... francuz z czasem wszystko pada (1) kiedys jedzenie bylo dobre a kucharze chyba sie bardziej starali. niepolecam... krzysztof