Kiepska "panorama" (1) Obsługa nonszalancka i opieszała, przyprawy "doniosła" po posiłku; potrawy... szalanda Organizacja fatalna, szef działu sprzedaży zapomniał o rezerwacji na 25 osób, wszystko było ustalone mailowo 2 tygodnie przed (1) To był prawdziwy horror. Grupa zagranicznych gości, czołowe media z usa, uae... Gość i opiekun grupy 25 osób z u Pysznie ! (1) Restauracja zlokalizowana w najpiękniejszym miejscu w mieście. Widok... J
Cudnie (1) Przy takim widoku wszystko pysznie smakuje. Polecam, jedzenie dobre, obsługa... Mysza pysznie (1) Spróbowaliśmy i warto się wybrać , nie tylko dla widoku ! Malwina DROGA masakra (1) oprócz pieknego widoku i fajnego miejsca dla dzieciaków, restauracja oferuje... Zniesmaczona klientaka Masakra nie polecam (1) W tak pięknej restauracji , tak niska jakość jedzenia. Kaczka twarda nie... Krystyna Panorama Gdynia (1) Super, polecam. Przepiękny widok na Zatokę i Półwysep Helski. Sandacz w... Greg Tylko dla ludzi o mocnych nerwach (1) Opinia niestety negatywna, zarezerwowaliśmy imprezę okolicznościową na około... Klient A bywało tak pięknie i smacznie i klimatycznie i nie bylejak (1) Panorama to legenda wśród Trójmiejskich lokali, najlepsza miejscówka i widok,... gdynianka Bal sylwestrowy (1) Pożegnałam Stary Rok w Tym lokalu. Szkoda. Reszta żali na ocenie Sylwestra.... Anna nie polecam (1) W restauracji najważniejsza jest jakość jedzenia. Zamówione dania były... Grażka Imprezka rodzinna (1) Organizowałem małą rodzinna uroczystość; wszystko super , na pewno wrócimy !... Adrian miło i smacznie! (1) odwiedziłam restaurację z mężem i rodzicami; było naprawdę miło i bardzo... Magda Komunia widoki to nie wszystko (1) Zorganizowaliśmy komunie w Panoramie, goście wszyscy przyjezdni więc... Klient Niestety tylko tak sobie (1) Droga restauracjo, dam Wam darmową poradę. Kiedy ktoś rezerwuje stolik dla... Gość było super (1) a ja byłem i jednym słowem było super polecam mm Dużo do poprawy !!! (1) Niestety duże rozczarowanie. Przede wszystkim obsługa do wymiany (albo... Paweł beznadzieja jednym słowem (1) Byliśmy zaproszeni na imprezę rodzinną, pomijając wydanie obiadu z... Wiktoria Restauracja godna polecenia na okazję ślubu cywilnego w plenerze :) (1) Wraz z mężem w lipcu 2016 roku organizowaliśmy w PANORAMIE uroczystość ślubu... Elżbieta Zarzycka