Agata - opinia (1) Wspaniałe, klimatyczne miejsce. Pyszna pierś z kurczaka z pesto pistacjowym i... Agata Rotor - opinia (1) Jest ładnie, przyjemnie, obsługa bardzo miła, ale przede wszystkim jest... Rotor Marcin - opinia (1) Bardzo fajne miejsce, którego wystrój może mylić, bo obsługa i jakość dań na... Marcin
Krystyna - opinia (2) Dziękujemy za cudownie zorganizowane przyjęcie. Jedzenie na medal. Atmosfera... Krystyna Iwona - opinia (1) Bywam w bresno z powodu pizzy, która jest wyśmienita....Tym razem coś mnie... Iwona Patrycja - opinia (2) Bardzo często jemy w restauracji Moje Miejsce a teraz zamawiamy z odbiorem... Patrycja Kasia - opinia (1) Radzę omijać szerokim łukiem. Jedzenie nie jest smaczne. Kasia Julia - opinia (1) Modny lokal z fajną atmosferą. Jedzenie przepyszne, a drineczki super podane.... Julia Celina - opinia (1) Nie polecam. Na same napoje czekaliśmy pół godziny. Na resztę dań w sumie... Celina aga - opinia (1) Zaprowadziła nas ciekawość, bo jesteśmy klientami sąsiedniej knajpki.... aga Aga - opinia (1) Mieszkam w Gdańsku,  poszujkuję tu ciągle nowych restauracji, do których będę... Aga Tomek - opinia (1) Jeszcze nie odkryty kulinarny zakątek Gdańska. Restauracja najwyższych lotów... Tomek P - opinia (1) Świetny widok, cudowne miejsce. Obsługa minimalistyczna i trochę niechlujna,... P a - opinia (1) Super jedzenie, przepyszne lemoniady a Agnieszka - opinia (1) Byliśmy w restauracji tenisowej na stypie. Obiad, który zamówiliśmy, był... Agnieszka Monika - opinia (1) Jeśli na piwko, to tylko do PG4 i w zestawie z podpłomykiem :) Monika Iza - opinia (1) Polecam serdecznie. Przemiła obsługa, piękny wystrój, bardzo czytelna karta menu Iza Tomasz - opinia (1) Jakość potraw na bardzo wysokim poziomie. Miejsce klimatyczne, bardzo... Tomasz Baho - opinia (1) Mistrzostwo! Od przystawki jaką byl boski tatar, przez zupkę krem zacowują... Baho Rowerzysta420 - opinia (1) Super soki, i dużo pięknego i smacznego jedzenia. Moja kobieta była... Rowerzysta420