Stały Gość. - opinia (2) Byliśmy ostatnio z rodziną na obiedzie, wspaniałe jedzonko, obsługa super.... Stały Gość. Michał - opinia (1) Bywam w tej restauracji przynajmniej kilka razy w roku. Wyśmienite jedzenie,... Michał
Zet - opinia (2) Niestety smaku chinkali z tej restauracji nie dane nam było spróbować -... Zet
Michał - opinia (1) Lokal robi dobre wrażenie ale niestety czar prysł po otrzymaniu potraw.... Michał Zuzia - opinia (1) Byłam w restauracji po przemianach i jestem zachwycona,bardzo dobre jedzenie... Zuzia Dagmara - opinia (1) Najlepsza pizza jaką jadłam! Truflowa mistrzostwo świata! Dagmara Justyna - opinia (1) Już dwukrotnie udaliśmy się na niedzielny obiad w rodzinnym gronie do Piwnicy... Justyna O. - opinia (1) Super miejsce, ciekawy wystrój i lokalna kuchnia i pyszne piwo! Polecam O. Katarzyna - opinia (1) Kolejna wizyta i kolejna udana! Polecam wszystkim którym nie chce się jechać... Katarzyna imprezowy - opinia (1) świetna impreza sylwestrowa w klimacie filmowym dobre jedzenie i drinki na... imprezowy Johnny - opinia (1) Przepiękne miejsce z urokliwym klimatem. Miejsce na spotkania biznesowe,... Johnny Kamilanec331 - opinia (2) Wspaniale miejsce ze wspaniałymi daniami. Bliskosc mola na wyciagniecie reki Kamilanec331 Iwan - opinia (2) Lokal z muzyką na żywo warty odwiedzenia . Wina w dobrej cenie warto... Iwan Jarek - opinia (1) Bardzo smacznie a żołądek mam wrażliwy :) duży wybór obsługa bardzo miła no... Jarek P - opinia (1) Bardzo tanio, szybko i smacznie P Zadowolony Tomcio - opinia (1) Byliśmy z żona bo mamy po sąsiedzku, wygląd i czystość wielki Plus!! Żona... Zadowolony Tomcio MJ - opinia (1) Super klimatyczne miejsce. Duże burgery, 180 gram wołowiny MJ vib - opinia (1) Pizza która idealnie oddaje smak Włoch. Bardzo smaczna , taka jaka ma być ! vib Wstyd, a nie lokal (2) Obsługa beznadziejna,ale to nie jest najważniejsze. Dania źle przygotowane.... Hania janinka - opinia (1) pyszne swieze w smaku, fresh! nie zawiodłam sie, zaksoczył mnie sma, polecam,... janinka
1 z 976 »