Rozczarowany - ocena (1) Niestety, najlepsze lata Sumo ma za sobą, z wzoru do naśladowania stało się... Rozczarowany Kasia - ocena (2) Danie jakie zjadam było furią smaków. Myślałam ze już mnie nie zaskoczy... Kasia Eduardo - ocena (1) Rewelacyjne prawdziwe włoskie składniki plus genialni kucharze powodują, że... Eduardo
666 - ocena (1) Aktualnie najlepsza restauracja w Gdyni 666 Natalia - ocena (1) Przepyszne, przyrządzone idealnie owoce morza i ryby! Polecam:) Natalia Janusz - ocena (1) Bardzo dobre jedzenie oraz świetna obsługa!! Janusz Monika - ocena (1) Klimat ok.Obsługa Super ale jedzenie troszkę jednak za mdłe brakuje tego... Monika Karin - ocena (1) Ładny wystrój restauracji dzięki, któremu można poczuć sycylijski klimat.... Karin Aneta - ocena (1) Nie polecam - fatalna obsluga i brak organizaji- czekaliśmy dlugo w kolejce... Aneta Jagoda - ocena (1) Raczej mordownia piski wrzaski nie da rady rozmawiać przy stoliku humus... Jagoda Arcusarcus - ocena (1) Fantastyczne miejsce i pyszne jedzenie Arcusarcus Aneta - ocena (1) Przemiła obsługa , zaraz po kelnerce Agnieszce kolejny przemiły kelner Adam... Aneta Marta - ocena (1) Brak składników do połowy potraw z menu, długi czas oczekiwania na zamówione... Marta katarzyna - ocena (1) Restauracja Solmarina zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Organizowałam tu... katarzyna Pål - ocena (1) Deilig restaurant, veldig god mat og hyggelig personalet Pål Krzysztof - ocena (1) Totalna tragedia....proponuję omijać tą restauracje szerokim łukiem....jedyne... Krzysztof Iwona - ocena (1) Byłam tam pierwszy raz. Czysto, ładnie, przytulnie. Bardzo miła obsługa.... Iwona Halina - ocena (1) Przyjemna i klimatyczna restauracja Świetnie przyrządzone potrawy. Smacznie i... Halina Mariola - ocena (1) Super miejsce. Jesteśmy pod wrażeniem dekoracji, obsługii - bardzo miła... Mariola USAfan - ocena (1) Miejsce o prawdziwym amerykańskim klimacie. Niesamowita obsługa, bardzo... USAfan