Anna - ocena (1) Nowe miejsce na gastronomicznej mapie Gdańska, smaczne jedzenie, miła... Anna Adam - ocena (1) Jedna z niewielu restauracji w której piękny wystrój idzie w parze z pysznymi... Adam Tomasz - ocena (1) najlepszy stek jaki jadłem w trójmieście. Tomasz
Justyna - ocena (1) Wspaniała restauracja . Dobre jedzonko, ładny wystrój i profesjonalna obsługa Justyna Romuald - ocena (1) jestem smakoszem zupy rybnej i taką wspaniałość jadam tylko "Nad Potokiem"-... Romuald Grzegorz - ocena (1) Opinie, które czytałem zachęcały, rzeczywistość rozczarowała. Zupa ledwo... Grzegorz Eluśka - ocena (1) Przepysznie....byliśmy u Państwa podczas Świąt Wielkanocnych....pizza,... Eluśka Joanna - ocena (1) Odwiedzalam te restauracje dosyc czesto, gdy przylatywalam do Polski.... Joanna Zadowolona - ocena (1) Dania na wysokim poziomie! Nie dość, że pyszne to jeszcze pięknie podane!... Zadowolona Darka - ocena (1) Pierś supreme z kurczaka z pastą z groszku i babką ziemniaczaną rozwaliła... Darka asia - ocena (1) Coś wspaniałego, przepyszne jedzenie asia Marcin - ocena (1) Jeśli szukacie miejsca, w którym można zjeść pyszne jedzenie i przy okazji... Marcin David - ocena (1) Good Number one bar oriental David Bożena i Ela - ocena (1) Polecam sandacz z sosem z trawy cytrynowej i do tego piękne widoki Bożena i Ela Kot Trololo - ocena (1) Ceny wysokie, dania bardzo przeciętne, wystrój ładny i świeży. Raczej szybko... Kot Trololo Piotr - ocena (1) Super ,dużo ,zacznie, tanio. Piotr megi - ocena (1) Nowe Bistro ale kusi smakiem klimatem miła obsłucha oraz szybkością dań Panie... megi Łukasz - ocena (1) Błyskawiczna obsługa kelnerska, dyskretna ale zawsze w gotowości, doskonały... Łukasz Kasia - ocena (1) Bardzo dobre jedzenie, pyszny schabowy i rewelacyjny pasztet. Miła obsługa,... Kasia Michał - ocena (1) Fajna obsługa i jak na Sopot bardzo rozsądne ceny Michał