Heros Musial - ocena (1) Bardzo dobre jedzenie a Pani Emilia, która nas obsługiwała to... Heros Musial dorotadachniewska@gmail.com - ocena (1) Polecam pyszne pierogi ręcznie lepione Obsługa super dorotadachniewska@gmail.com Karolina - ocena (1) Wspaniale zorganizowana impreza rodzinna. Goście pod wrażeniem, pyszne... Karolina
Andrzej - ocena (1) Korzystaliśmy z rodziną i przyjaciółmi od lat z restauracji praktycznie co... Andrzej Helena - ocena (1) Byłam wczoraj z rodzicami na obiedzie. Mieliśmy rezerwacje na konkretny dzień... Helena Danuta Tarasiewicz - ocena (2) Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie - nie mam zastrzeżeń, ale co tydzień... Danuta Tarasiewicz Agata Ch. - ocena (1) Polecam, nowe, ciekawe miejsce kulinarne. Agata Ch. Aga - ocena (1) Też nie polecam tego miejsca.Kilka razy już tam byłam i zawsze coś jest nie... Aga Wojciech K. - ocena (1) Właśnie wyszedłem z nowo otwartej Restauracji Freitag w centrum gdańskiej... Wojciech K. geno - ocena (1) Swietna, poprostu świetna zajtycka kuchnia !!! geno Monika - ocena (1) Ładna i elegancko urządzona restauracja. Urozmaicone menu. Potrawy ładnie... Monika Przemek - ocena (1) Polecam z całego serducha, miejsce bardzo klimatyczne w iście magicznym... Przemek Paweł - ocena (1) Restauracja magiczna. Można poczuć się jak w świecie Harrego Pottera. Wystrój... Paweł Alicja - ocena (1) Magiczne miejsce, robi ogromne wrażenie! Obsługa bardzo uprzejma.... Alicja Paweł - ocena (1) Wyśmienite jedzenie. Perfekcyjna obsługa i do tego niesamowity widok. Ceny... Paweł K.Stefanik - ocena (1) Niezwykły wystrój, klimat, uśmiechnięta obsługa, dania przepyszne, bezy i... K.Stefanik Maria - ocena (1) Restauracja polecona przez znajomych, porażka. Ryba miała być świeża a była... Maria Ati - ocena (1) Nie polecę! Gnocci z pesto bazyliowym i szynka parmeńską to jakaś porażka!... Ati Iva - ocena (1) Jedzenia zjechało po równi pochyłej Deska na ciepło to żart jakiś Cena ponad... Iva Monika i Krzysztof - ocena (1) Wczoraj miałam niesamowite doświadczenie kulinarne w restauracji serwującej... Monika i Krzysztof