zdjecia z telefonu na komp (10) mam problem kupiłam kabel niby wszystko oki ale dalej nie mam jakby... ribobok POSTANOWIENIA NOWOROCZNE! (10) podobno jest taka tradycja ze trzeba cos postanowic co sie zrobi od nowego... mystic MIKOŁAJ (23) Wszystkiego naj naj naj z okazji Mikołaja dla wszytskich forumowiczek i... pmagdalena
"SUPERNIANIA" - wasze zdanie? (41) Co sądzicie o tym programie? Karcia_Gd kosztorys remontu (2) Witam! Staramy się o kredyt na remont mieszkania.Niestety wcześniej musimy... monika987 Po co wam dwa fora ??? (29) Tak przegladając z ciekawości te wasze cudowne fora stwierdzilem ,że czesto... tedik do beatka81 (4) Beatko mam pytanko,gdzie kupiłas swoja sukinke? jesli jest na sprzedaz to... aluska26 WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ***10*** (101) STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ?? elfik95 Porównywarka cen artykułów dziecięcych (1) http://babypro.pl/ Trafiłam przypadkiem, może komuś się przyda... Agatha Zrobta sobie 2 spotkania (8) Jak już sie tak klonujecie na dwa fora to zróbcie sobie 2 spotkanka i... tedik policyjne auto znalezione (24) własnie wypompowują wode z'' bagna'' i niedługo bedą go wyciągac O boże czy... ribobok Partia Kobiet?? (15) podrzucam pod rozwagę, jeżeli jeszcze tego nie czytałyście artykuł wiper czyżby mnie ten zaszczyyt kopnął, i moge rozpocząć nowe forum? (46) no to zaczynam !!!!!!!! lecę na weselnik, zawołam... beatka81 :))) (8) Jakoś takie smętne to forum, tylko smutki same, czyżby to nadal jesienna... Kropka3103 WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH *** 9 *** (109) HEJ :) Karcia_Gd WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH 10 (2) ;0 mystic Logowanie na forum (25) Chciałam powiedziec że ADMIn tego forum jest extra Poprosiłam w imieniu... pmagdalena lista wymarzonych prezentów pod choinką (38) waszych, cudzych u mnie na liście są: buty do chodzenia po gorach szlafrok... konwaliowa co mamy kupic tesciom ,zadnego pomysłu (8) w tamtym watku nie znalazlam nic ,bo byl juz o prezentach . sylvia WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ***8*** (101) Nowiutki ja zaraz zmykam do domku ale odezwe sie jeszcze dzisiaj pmagdalena