Jak ustawić nowy licznik?? :) (2) Co trzeba wpisac w liczniku 20 55 czy 21 55 - moje kola maja 26 cali, aby... alburnus Pochwal sie innym co potrafisz :)) (1) Witam... Jeżeli masz jakieś filmiki (hopy,zjazdy,trial,crashe:), badź... YaRo kluczykczy szyfr? (3) Jakie zabezpieczenie polecacie - na kluczyk czy na szyfr? Muszę cos kupić,... Nowa
[Morena] Szukam rowerowego eksperta (4) Witam! Otoz mam problem z okresleniem co jest zepsute w moim rowerze, wiec... Scyzor Nowa witryna Szwecja-Dania 2003 (1) Witam. Właśnie ruszyła nowa witryna internetowa (www.dania2003.neostrada.pl).... YaRo Realcja filmowa (2) Poszukuje relacji filmowej z maratonu w Pucku i Gdyni kolibek Wojtek Transport na maraton w Bydgoszczy (1) Witam! Poszukuje transportu na maraton w Bydgoszczy (27-28 Wrzesien).Jezeli... Abrahim Gdzie kupić rower? (3) Czy ktoś mógłby mi poradzić, gdzie mogę kupić w miarę dobry i niedrogi rower? Sandra drętwiejąca ręka (21) Teraz pytanie z serii: "dolegliwości różne bikera/-ki". Od kilku dni podczas... xulime Stukający amortyzator... puk puk puk (3) Mam Gianta Rincona a amorkiem RST Capa. Wiem że nie jest to sprzęt pierwszej... olka przerzut tyylnego koła (6) Więc tak: widziałem kiedyś jak jakiś gość jadąc zachamował przednim hamulcem... Alek Okulary (19) Poszukuje okularów na rower z szkłami korekcyjnymi. Może ktoś wie gdzie można... Michfel korby (1) Co wybrać - FSA Afterburner czy Deore XT 2003, a może wogóle coś innego? I... Alek forum dyskusyjne (2) Polecam nowe forum dyskusyjne www.sport.pl !!!!!!!!!!!!! na razie jest tam... nurek Sopot-Wyscigi 30-08-2003 (5) Czy ktokolwiek wie cokolwiek wiecej na temat wyscigow dla amatorow w sobote... dade rowery-siedlce (2) mam zamiar kupic sobie rower w sklepie koło petli tramwajopwej w Gdansku, na... wenus ubranie (3) Proszę o pomoc. W te wakacje "zaraziłem się" rowerem. Sporo jeździłem i chcę... Adrzej2 SKRADZIONE ROWERY W SOPOCIE (1) Skradziono nam 2 GIANTY na campingu nr 67 "Przy plazy" w Sopocie..... aga&michał Turysta (2) Gdzie w Trojmiescie sa wypozyczalnie rowerow ? Krzys Maxxis Calibos & Kraken. (2) Czesc, mieliscie stycznosci z tym g%&$nem?!?!? Ja pierdykam, gorszych gum... marccc