Hangar (3) Siemka czy ktos ma pomysl albo propozycje gdzie mozna znalezc (odplatnie albo... Harry P Oznaczenia na łańcuchach Shimano (9) Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi co oznaczaję symbole, oznaczenia łańcuchów... Idol Jesienne kręcenie (4) Witam :-) pokręciłem się dzisiaj trochę na głównych trasach rowerowych w... Taki tam
Trójmiasto - kępa redłowska (1) Na Olsztyńskiej Stronie Rowerowej http://www.rowery.olsztyn.pl został... news clo (3) potrzebuje kupic rower w sklepie wysylkowym w angli. place za niego... jorkee Trasa rowerowa na starym szlaku kolejowym (4) Cześć Podobno jest pomysł utworzenia drogi rowerowej wzdłuż dawnej linii... jowejek Jaki amorek poradzilibyscie do UNIBIKE Voyagera (5) Kompletuje powoli sprzęt na większą wyprawę(FINLANDIA-->NORWEGIA) i... KoKLeT ocieplenie - ochraniacze na kolana (3) Posiadam spodnie dlugie windstopperowe i na zime chce docieplic same kolana w... Mickey Mapa trojmieskich szlakow (4) Czy ma ktos pojecie gdzie moge kupic mape szlakow trojmiejskich lasow?... Abrahim Wyscigi (1) czesc! czy ktos z was orientuje sie moze czy w okolicach trojmiasta sa... żeton amatorzy/zawodowcy (1) już nie raz poruszano ten temat po zawodach typu Bike Tour... biker amator malizna w mediach o naszych mistrzach (2) Temat trochę po fakcie, ale... wczoraj, trochę przypadkiem, przeglądałam... xulime Rozpoczynam kolarstwo... pomóżcie... (9) Witam, Chciałem się was spytać czy kolarstwo można rozpocząć w wieku 14... Kael UWAGA ! Kolejny wyścig Allycat !!! (1) UWAGA UWAGA Bigos organizuje 2-gi wyścig Allycat, przybywajcie !! data... an budowa (1) cześć mam wiadomość dla ludzi mieszkajacych w okolicach zaspy....... WOJo Skradziono amortyzator - NAGRODA za informacje (2) skradziono amortyzator DNM SO 140A dwupólkowy ze sklepu ( dokładnie z moich... gowa skradziono amortyzator (1) skradziono amortyzator DNM SO 140A dwupólkowy ze sklepu ( dokładnie z moich... gowa Sprzedam BMXa (1) Jest to Mosh,ma troche skrzywiona zebatke Fishbone 36 zebow,poza tym stan... karpio fotki z BT Witomino (6) wrzucilem tutaj troche fotek z Witomina: www.biketour.free.komrel.net lukas Spawanie aluminium (8) Jak w temacie. Czy gdzieś na terenie Trójmiasta ktoś (jakiś zakład) wykona mi... Kornik