Agnieszka Klein - ocena (1) Kilka dni temu miałam operację usunięcia tarczycy. Dziękuję całemu... Agnieszka Klein Mariola Wysocka - ocena (1) Miałam usuwaną całą tarczycę 14.grudnia 2023 roku w szpitalu MSWiA z powodu... Mariola Wysocka anonimowy - ocena (1) Chciałam wyrazić swoją opinie o oddziale chorób wewnętrznych MSWiA w Gdańsku,... anonimowy
Krystyna Łabusińska - ocena (1) Serdeczne podziękowania dla Pani Ewy pielęgniarki bariatrycznej za całościowe... Krystyna Łabusińska Robert - opinia (1) Też profesjonalna obsługa cieszyć się ze mamy takich lekarzy i pielegniarki Robert Janina - opinia (1) Miałam przeprowadzane badanie Eus dróg żółciowych i jestem pod wrażeniem... Janina Anna Dragańska - opinia (1) Wspaniała opieka, przemili ludzie zaczynając od Pana i Pań na izbie przyjęć... Anna Dragańska Emilia - opinia (1) Dziś wychodzę do domku miałam operowana tarczycę z powodu nowotworu... Emilia Karolina W. - opinia (1) Dwa dni temu miałam operowaną tarczycę, rozpoznanie nowotwór złośliwy. Byłam... Karolina W. Krystyna - opinia (1) Jestem po zabiegu tarczycy, bałam się strasznie i zupełnie niepotrzebnie.... Krystyna jarek - opinia (1) Bardzo dziękuję oddzialowi chrurgicznemu za udany zabieg usuniecia tarczycy... jarek Wojtek - opinia (1) Super obsługa! Mili sympatyczni dobrzy ludzie, od przyjęcia do wypisu. Wojtek Pielas Stanisława - opinia (1) Najlepszy szpital, znakomity personel medyczny jak również personel... Pielas Stanisława Wiktor Sampolski - opinia (2) 30.09.2020 zgłosiłem się do lekarza kwalifikującego na zabiegi. Byłem... Wiktor Sampolski Małgorzata Kubik - opinia (1) Na zabieg artroskopi czekałam dość długo. Ale warto było. Podczas całego... Małgorzata Kubik MF - opinia (1) Polecam opiekę lekarską, jest na najwyższym poziomie. Lekarze empatyczni,... MF Magda - opinia (1) Bylam operowana przez Pana Doktora Tomasza Osęka, najwspanialszy czliwiek i... Magda Kledzik Elzbieta - opinia (1) Zabieg robił mi Dr.Babicki cudowny człowiek i bardzo dobry specjalista... Kledzik Elzbieta Izabela - opinia (1) Bylam pacjentka na Oddz. Chirurgii. Pelna kultura, profesjonalizm, oddanie... Izabela Elżbieta - opinia (1) Miałam zabieg 02.03.2020 wycięcia tarczycy. Oddział chirurgi jest na wysokim... Elżbieta