Salon Firmowy - Vectra

Telewizja satelitarna

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Grazyna - opinia (2) Obsługa masakra kto tam pracuje.Jak mam iść na Grunwaldzką załatwić sprawę w... Grazyna Sebastian - ocena (1) bark kontaktu ze strony vectra pomimo deklaracji, nie można się dodzwonić do... Sebastian Klient - ocena (1) Tragedia. Internet nie działa od tygodnia. Technik mimo trzykrotnego... Klient
Piotr - opinia (1) Droga vectro! Proszę o odpowiedź na forum publicznym na pytanie jak nazwać... Piotr Dawid - opinia (1) To jest dramat. Standardowo dokonana płatność za usługę, z której korzystam... Dawid Magdalena - opinia (1) Obsluga masakra i ciężko się dodzwonić żeby o cokolwiek zapytać Magdalena Sterro - opinia (1) Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia, jakość usług mają fatalna Sterro obsluga techniczna (1) bardzo zla niekompetentna niezadowolona żenada i skandal (1) Jedna wielka żenada !!!!!!!jestem od tygodnia bez Internetu sprawa zgłoszona.... Brti Promocja (2) Ulotka super, promocyjna cena ok tylko fakt malutki taki że przy reklamie... Oz drwina z klienta (1) Mam umowę z vectrą od początku czerwca na dostawę internetu 300MB. Od... ben ... (1) Vectra przejeła Pro-Internet, w pro-internet płaciłem 60 zł i tak jest w... Paweł D. nenek (1) Ja ogólnie jestem zadowolony z usług Vectry oraz z obsługi na infolinii.... nenek Vectra to stan umysłu a nie firma! (2) Był przedstawiciel o przepisanie umowy z pro-internet i co? ( mama na TV na... maniek 7-8Mb/s zamiast 100Mb/s (3) Mam nieprzyjemność mieć u nich internet, wg umowy 100Mb/s realnie test z... db Żenada nigdy więcej (1) Wszystko fajnie na początku a potem jedna wielka tragedia takie firmy nie... Kassan tragedia (1) lepsza jakosc usług oferowały firmy w Polsce juz 15 lat temu ,fatalna obsługa... kriS Brak telewizji (1) Nigdy wiecej zadnej vectry to sa jakies jaja W sobotę i niedzielę 20i21.01.2018 brak internetu (1) Nie polecam Vektry często w soboty i niedziele nie ma Internetu Techniczni... Jolanta dno dna (1) obsługa niekompetentna, na rozmowę z serwisem trzeba czekać ponad godzinę.... znieszmaczony klient