Salon Fryzjerski QUIRIS

Fryzjerzy

Gdańsk, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 12

Klaudia Krysiak - ocena (1) Pani Agata zrobiła mi fryzurę marzeń, nie sądziłam, że po takim ostrym cięciu... Klaudia Krysiak Arek - ocena (1) Miła, profesjonalna obsługa. Polecam. Arek Aleksandra - ocena (1) Usługa fryzjerska u Pani Oleny była doskonała. Pani Olena jest bardzo... Aleksandra
Władysław - ocena (1) Super! Świetna obsługa i fajna fryzura. Dziecko zadowolone, rodzice też. :)... Władysław Joanna Cherek Padoł - ocena (1) Bardzo profesjonalna fryzjerka super wyjątkowa fryzura . Polecam serdecznie Joanna Cherek Padoł Mila - ocena (1) Bardzo profesjonalne strzyżenie! Pani Olena naprawdę pierwszy mistrz fryzury,... Mila Issam - ocena (1) Wszystko był super Issam Diana - ocena (1) Great work, I get all that I want and how I wanted, perfect color and cut.... Diana Radoslaw - ocena (1) Moja 3 i ostatnia wizyta w tym salonie. Jak zwykle mimo rezerwacji wizyty i... Radoslaw Maurycy - ocena (1) Pani Olena zrobiła świetną robotę. Nigdy jeszcze nie miałem tak dobrego... Maurycy Andzia - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona Andzia Ilona - opinia (1) Pani Paulina zna się na swojej pracy. Bardzo ładnie odciążyła mi włosy i... Ilona Kateryna - opinia (1) Dziękuję! Byliśmy bardzo zadowoleni) Kateryna Celina - opinia (1) Wspaniała,profesjonalna usługa. Miły kontakt i Wrócę......na pewno Celina Aga - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Aga Danuta - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Paulina, to osoba cierpliwa i... Danuta Patrycja z dziećmi - opinia (1) Byłam z dziećmi, są w końcu dobrze ścięte :) lokalizacja umożliwia lody i... Patrycja z dziećmi Patrycja z dziećmi - opinia (1) Byłam z dziećmi, są w końcu dobrze ścięte :) lokalizacja umożliwia lody i... Patrycja z dziećmi Anastazja - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Na pewno skorzystam z jeszcze z usług tego salonu... Anastazja Ewa - opinia (1) To moja pierwsza wizyta ale napewno nie ostatnia. Bardzo miła obsługa. Pani... Ewa