Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Marcin - opinia (1) Pierwszy raz moje kroki skierowałem do Pana Michała poszukując moich drugich... Marcin Iwona - opinia (1) Trafiłam do salonu kierując się opiniami klientów i nie zawiodłam się. Bardzo... Iwona Monika L. - opinia (1) To już kolejne okulary córki zakupione u Pana Michała. Obsługa jak zwykle na... Monika L.
Kamila K. - opinia (2) Dziękuję za profesjonalne doradztwo i fachowy dobór okularów. Duża poprawa... Kamila K. Radek - opinia (2) I co ja mam tu napisać , zgadzam się że wszystkimi poniższymi pozytywnymi... Radek Katarzyna - opinia (1) Kolejne okulary dobrane i kupione w tym salonie. Profesjonalna obsługa,... Katarzyna Waldemar Miksa - opinia (2) Przez wiele lat korzystałem z usług innego, nieczynnego już, salonu... Waldemar Miksa Ewa_R - opinia (1) Fantastyczna obsługa! Pan Michał jest profesjonalistą w każdym calu, potrafi... Ewa_R Ania L. - opinia (1) Najlepszy salon optyczny w Gdańsku !!! Najwyższy czas wspierać lokalny... Ania L. Grzegorz Milewski - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony - fachowa i miła obsługa, szybka realizacja. Z... Grzegorz Milewski Magda - opinia (2) Bardzo miła i przede wszystkim kompetentna obsługa. Pan, który doradza zna... Magda Wioletta - zadowolona klientka - opinia (1) Polecam z całego serducha salon Pana Michała. Profesjonalne podejście do... Wioletta - zadowolona klientka Ewelina - opinia (1) Polecam ten salon, indywidualne podejście do klienta, ceny przystępne.... Ewelina Natalia Z. - opinia (1) Moje drugie podejście do szkieł asferycznych (pierwsze podejście nieudane w... Natalia Z. Emilia - opinia (1) Bardzo dziękuję za pomoc w naprawie oprawek okularowych. Emilia arek - opinia (1) Najlepszy salon optyczny w Gdańsku Obsługa w wykonaniu pana Michała na na... arek Wioleta Florczak - opinia (1) Polecam wszystkim ten salon! Pan Michał potrafi dobrać okulary do każdego... Wioleta Florczak Anna Ba - opinia (1) Wszystkim polecam w 1000 % salon optyczny w Gdańsku w "Krewetce" i na pewno... Anna Ba Karolina - opinia (2) Najlepszy optyk w Trójmieście - bez dwóch zdań! Już drugi raz skorzystałam z... Karolina Anna - opinia (2) Serdecznie polecam salon optyczny. Pana Michała podejście do klienta... Anna